Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Artykuły/Porady
Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 0
piątek, 26 czerwca 2015

Trzecia odsłona słuchawkowego rankingu, przygotowanego wespół z Ceneo.pl może najbardziej zainteresować wszystkich miłośników słuchawek, którzy szukają w ich brzmieniu czegoś więcej, niż tylko poprawnego odtwarzania muzyki w tle podczas pracy. Bohaterowie dzisiejszego tekstu to pretendenci do audiofilskiej, całkowicie hi-endowej półki, gdzie każdy element jest drobiazgowo przemyślany, nieprzypadkowy i – w efekcie – cieszy swoją obecnością.

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 06 listopada 2014

Zapraszam na drugą część testu słuchawek bezprzewodowych, w której skupiam swoją uwagę na wyższym przedziale cenowym. Zakres 550zł wzwyż to modele, które powinny zagrać dużo lepiej od poprzedniego prezentowanych na łamach serwisu RMS.pl. Czy tak się stanie?

 

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 2
+ 0
czwartek, 02 października 2014

Słuchawki bezprzewodowe szczególnie cenione są przez osoby, które nie lubią plątaniny kabli podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. Faktycznie w słuchawkach bezprzewodowych możemy śmiało położyć się na kanapie, przejść do drugiego pokoju nie tracąc żadnej sceny oglądanego filmu lub delektować się muzyką w naszym ogródku lub na tarasie.

 

Więcej…