Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Bezprzewodowe
Sennheiser RS 220 - bezprzewodowy hi-end.
Aktualność
+ 1
+ 2
środa, 14 września 2011
RS220 to topowy model bezprzewodowej serii RS od Sennheisera. Słuchawki wyróżniają się cyfrową bezkompresyjną transmisją danych oraz niezwykle wygodnym i luksusowym wykończeniem. Jak na słuchawki bezprzewodowe RS220 wyróżniają się pozytywnie poziomem THD na poziomie <0,1%. Niestety jedyny producent konkurencyjnego sprzętu, firma AKG nie podaje poziomu THD dla modelu K840 KL.

 
Nowe słuchawki Bluetooth - Sennheiser MM550 Travel ...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 12 sierpnia 2010
MM 550 i PXC 360 BT to propozycja dla osób, które dużo podróżują i cenią przy tym wygodę oraz dobry dźwięk. Oba modele wyposażono w funkcję łączności bezprzewodowej z pomocą Bluetooth 2.1 oraz system NoiseGuard 2.0 - najnowszą technologię chroniącą uszy przed niechcianymi zewnętrznymi hałasami. Sennheiser wyposażył bliźniacze modele w podobne przetworniki pracujące w pasmie 15 - 22000 Hz oraz mocne baterie, które gwarantują nieprzerwaną pracę nawet do 20 godzin między ładowaniami.

 
Sennheiser RS180 topowy model najnowszej serii słuc...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 03 lutego 2010
Sennheiser wprowadził do sprzedaży nową linię słuchawek bezprzewodowych RS opartych na serii słuchawek HDR skompletowanych z nadajnikami plug&play z serii TX. Sztandarowy reprezentant serii to otwarta konstrukcja RS180, który oferuje łączność bezprzewodową na odległość do 100 metrów. Korzysta przy tym z technologii Kleer'a, która opiera się na bezstratnej transmisji danych, co pozwola zachować pełną jakość dźwięku przy braku okablowania. Co ciekawe, jeden transmiter TX180 pozwala na wysyłanie sygnału audio aż do czterech odbiorników słuchawkowych. Opublikowana specyfikacja RS180: częstotliwość przenoszenia 18Hz - 21 000 Hz; SPL - 110dB.

 
Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 17 czerwca 2009
Rumuński projektant Shepeleff Stephen zbudował słuchawki Q-SOUND. Nie wiemy czy swoją pomysłowość zawdzięcza natchnieniu lub inteligentnym podejściu profesorów z Transylwańskiego Universtetu Brasovskiego.
Koncept został wymyślony po to by przezwyciężyć problem wiecznie ładowanych słuchawek Bluetooth. Specjalne sylikonowe baterie słoneczne nie ulegną zniszczeniu podczas dopasowywania i zakładania. Będzie można używać ich razem z odtwarzaczami mp3 i innych player‘ów, które posiadają opcję bluetooth.
Słuchawki posiadają dwie baterie akumulatorowe o mocy 800mAh i operującej przy 1.2V, 3.5mm Jack i skórkowe gąbeczki. W pełni naładowany zestaw może działać przez 40godzin, a 1 godzina ładowania wystarcza na 2.67godz. pracy przy maksymalnej głośności.

 
Zestawy słuchawkowe do telefonów Sennheisera!
Aktualność
+ 1
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
Ze względu na to, iż coraz częściej telefon komórkowy jest wyposażony w odtwarzacz mp3 lub radio - Sennheiser wprowadził do oferty ciekawe zestawy słuchawkowe zarówno na bluetooth jak i na tradycyjnym kablu ze specjalnym złączem np. Sony Ericsson, Samsung, lub Nokia. Teraz już nie tylko w przenośnym odtwarzaczu, ale też w swoim telefonie będziesz mógł cieszyć się gwarantowaną przez Sennheisera jakością dźwięku.

 


Strona 4 z 4