Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 06 listopada 2014

Zapraszam na drugą część testu słuchawek bezprzewodowych, w której skupiam swoją uwagę na wyższym przedziale cenowym. Zakres 550zł wzwyż to modele, które powinny zagrać dużo lepiej od poprzedniego prezentowanych na łamach serwisu RMS.pl. Czy tak się stanie?

 

Więcej…

 
Harman Kardon Soho Wireless
Aktualność
+ 11
+ 0
poniedziałek, 27 października 2014

Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth®. Oferują porządny dźwięk, którego dobrze się słucha. Bezprzewodowe, w sam raz do użytku poza domem.

 

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 2
+ 0
czwartek, 02 października 2014

Słuchawki bezprzewodowe szczególnie cenione są przez osoby, które nie lubią plątaniny kabli podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. Faktycznie w słuchawkach bezprzewodowych możemy śmiało położyć się na kanapie, przejść do drugiego pokoju nie tracąc żadnej sceny oglądanego filmu lub delektować się muzyką w naszym ogródku lub na tarasie.

 

Więcej…

 
Słuchawki Bluetooth - test, recenzja, opinie, ranki...
+ 4
+ 0
piątek, 19 września 2014

Na rynku jest ich coraz więcej – słuchawki bezprzewodowe to trend, który coraz wyraźniej będzie pojawiał się naszym codziennym życiu. Słuchawki Bluetooth to już nie tylko słuchawki nauszne. Coraz częściej Bluetooth wbudowuje się do słuchawek przenośnych a nawet dokanałowych. To właśnie na nich skupimy się w dzisiejszym porównaniu – zatem przegląd słuchawek nausznych i dokanałowych czas zacząć.

 

Więcej…

 
AKY Y 45 BT
+ 0
+ 0
wtorek, 17 czerwca 2014

Nowa seria Y to zamknięte przenośne słuchawki dedykowane do używania ze smartfonami, które występują w trzech różnych modelach. Tylko jeden z nich obsługuje technologie Bluetooth – chodzi tu o Y 45 BT.

 

Więcej…

 
Najlepsze słuchawki bezprzewodowe na rok 2014 wg. W...
Aktualność
+ 13
+ 7
wtorek, 01 kwietnia 2014

Jeżeli szukasz najlepszych słuchawek bezprzewodowych w danym przedziale cenowym, redakcja What HiFi przygotowała ranking, który z pewnością ułatwi Ci wybór. W zestawieniu znalazły się propozycje w zakresie cenowym od 180 do 2000PLN.

 

Więcej…

 


Strona 2 z 5