Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 2
+ 0
czwartek, 02 października 2014

Słuchawki bezprzewodowe szczególnie cenione są przez osoby, które nie lubią plątaniny kabli podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. Faktycznie w słuchawkach bezprzewodowych możemy śmiało położyć się na kanapie, przejść do drugiego pokoju nie tracąc żadnej sceny oglądanego filmu lub delektować się muzyką w naszym ogródku lub na tarasie.

 

Więcej…

 
Słuchawki Bluetooth - test, recenzja, opinie, ranki...
+ 4
+ 0
piątek, 19 września 2014

Na rynku jest ich coraz więcej – słuchawki bezprzewodowe to trend, który coraz wyraźniej będzie pojawiał się naszym codziennym życiu. Słuchawki Bluetooth to już nie tylko słuchawki nauszne. Coraz częściej Bluetooth wbudowuje się do słuchawek przenośnych a nawet dokanałowych. To właśnie na nich skupimy się w dzisiejszym porównaniu – zatem przegląd słuchawek nausznych i dokanałowych czas zacząć.

 

Więcej…

 
AKY Y 45 BT
+ 0
+ 0
wtorek, 17 czerwca 2014

Nowa seria Y to zamknięte przenośne słuchawki dedykowane do używania ze smartfonami, które występują w trzech różnych modelach. Tylko jeden z nich obsługuje technologie Bluetooth – chodzi tu o Y 45 BT.

 

Więcej…

 
Najlepsze słuchawki bezprzewodowe na rok 2014 wg. W...
Aktualność
+ 13
+ 7
wtorek, 01 kwietnia 2014

Jeżeli szukasz najlepszych słuchawek bezprzewodowych w danym przedziale cenowym, redakcja What HiFi przygotowała ranking, który z pewnością ułatwi Ci wybór. W zestawieniu znalazły się propozycje w zakresie cenowym od 180 do 2000PLN.

 

Więcej…

 
JBL Synchros S400BT
Aktualność
+ 18
+ 0
środa, 05 marca 2014

Słuchawki S400BT to nowy członek sporej już serii Synchros amerykańskiego producenta sprzętu audio – JBL. Tym razem jest to model bezprzewodowy, wykorzystujący łączność Bluetooth w wersji 3.0 wraz ze wsparciem apt-X i pozwalający cieszyć się muzyką nawet przez 15godzin.

 

Więcej…

 
AKG K845
Aktualność
+ 17
+ 0
czwartek, 12 września 2013

AKG zaprezentował na targach IFA 2013 kolejne nowości w swojej ofercie. Autriacy skupiają się na drogich audiofilskich rozwiązaniach, a w szczególności mocno nadrabiają zaległości związane z drogimi słuchawkami bezprzewodowymi.

 

Więcej…

 


Strona 2 z 4