Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Domowe Hi-Fi
Audio-Technica ATH-A500X.
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 10 lutego 2012

Japończycy szykują następcę popularnego modelu A500. A500X będzie oparty na tym samym sprawdzonym pomyśle - potężne przetworniki, autorski system wentylacji zamkniętych muszli, rewelacyjny zakres pracy w niskich zakresach i porządne wykonanie. Kwintesencja produktów Audio-Technica.

 

Specyfikacja i cena Audio-Technica ATH-A500X


 
HiFiMan - legenda nareszcie w Polsce
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 21 października 2011
To już pewna informacja - produkty HiFiMana mają nareszcie w Polsce wyłącznego oficjalnego dystrybutora! Legendarna amerykańska marka, która zasłynęła z niezwykłych planarnych słuchawek z serii HE oraz bezwzględnie najlepszego przenośnego odtwarzacza na świecie - HM-801. Polska oferta HiFiMan obejmuje wszystkie produkty, które spełniają wymagania ROHS oraz CE. Do nabycia od ręki jest cała seria nausznych słuchawek HE, dokanałowych RE, słuchawkowy wzmacniacz lampowy EF-5 oraz odtwarzacze HM-601 i Hm-602.

 
Ranking słuchawek Ceneo.pl i Sklepu RMS.pl
Aktualność
+ 9
+ 2
czwartek, 14 kwietnia 2011
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z raportem o rynku słuchawek z ubiegłego kwartału 2011 roku. Dzięki wspólnej publikacji RMS.pl i Ceneo dowiecie się Państwo jakie są najpopularniejsze słuchawki na rynku oraz poznacie nasze typy słuchawek, które warto zakupić.

Więcej…

 
Sennheiser PC 163D, PC 333D - nowe słuchawki 7.1 do...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 16 września 2010
Sennheiser nie zwalnia ani na moment tempa prezentacji swoich kolejnych nowości. Tym razem niemiecki producent zaanonsował uzupełnienie serii o symbolu PC, która dedykowana jest dla graczy i użytowników komputerów. Zarówno PC 163D jak i PC 333D wyposażono w system 7.1 z technologią Dolby Headphone oraz mikrofony z wygłuszaniem szumów. Otwarta budowa nausznic oraz lekki pałąk pomiędzy nimi to obietnica komfortu podczas nieprzespanych nocy przed komputerem.

 


Strona 7 z 7