Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Testy
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
ArtykułTest
+ 16
+ 21
wtorek, 06 sierpnia 2013
Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Więcej…

 
Słuchawki Denon AH-D600 test Piotr Ryki (recenzja, ...
Test
+ 19
+ 4
czwartek, 18 października 2012

Gdyby to był wyrób Sennheisera albo Beyerdynamica, pisanie "słuchawki" byłoby zbędne, bo wiadomo, że na rynek konsumencki firmy te kierują przede wszystkim właśnie słuchawki, jednakże dla Denona są one tylko niewielkim odłamem działalności, choć przyznać trzeba, iż stale rosnącym w siłę.

Więcej…

 
Dookoła świata z Lindy 20425
ArtykułTest
+ 5
+ 0
poniedziałek, 23 lipca 2012
Główne zadanie słuchawek - tłumienie odgłosów otoczenia, jest realizowanie w stopniu bardziej niż zadowalającym; szczególnie niższe częstotliwości (odgłosy podczas lotu samolotem, podejrzewam, że również przemieszczania się komunikacją miejską) są tłumione bardzo dobrze. Za to duży plus.
Więcej…

 
AKG K3003 - mikrokolumny douszne - (test, recenzja, ...
Test
+ 5
+ 2
wtorek, 17 lipca 2012

Najdroższy wyrób od AKG zaprojektowano zgodnie ze wszelkimi wytycznymi dla słuchawek dokanałowych. Leżą w uchu doskonale, wygłuszają otoczenie zdecydowanie zbyt dobrze. Znakomicie prezentuje się obudowa przetworników – potężna masywna stal, która sprawia wrażenie, że każdy posiadacz K3003 powinien wziąć pod uwagę ich istnienie, gdy zdecyduje się spisać testament.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-300 test Piotr Ryki (recenzja, opinie)
Test
+ 10
+ 0
piątek, 08 czerwca 2012

Szczerze powiem, odkąd słuchałem Sennheisera HD 600 z Lebenem CS-300XS, nie miałem takiej słuchawkowej frajdy w przedziale cenowym z okolic tysiąca złotych.

Zadziwiająca jak na ten przedział cenowy naturalność, elegancja i brak niedociągnięć. Żadnej uszczypliwości w sopranach, żadnego podbarwionego czy przymglonego medium. Zero sybilacji i jednocześnie zero nudy.

Więcej…

 
Sennheiser HD-201 test, recenzja, opinie
Test
+ 22
+ 41
piątek, 11 maja 2012
HD201 to słuchawki świetne i godne polecenia. Stosunek ceny, do jakości uznaję za celujący. Trzy źródła i w każdym słuchawki wypadły bardzo pozytywnie.
Więcej…

 


Strona 1 z 2