Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
Polk Audio Hinge Wireless - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
poniedziałek, 01 lutego 2016

Jakiś czas temu zamieszczaliśmy na naszych łamach recenzję słuchawek bezprzewodowych Definitive Technology Symphony 1, pochodzącą z dużego testu przygotowanego przez magazyn AUDIO. Dziś prezentujemy, jak poradził sobie w nim inny model amerykańskiego producenta – Polk Audio Hinge Wireless.

Więcej…

 
Defintive Technology Symphony 1 - test, recenzje, op...
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
środa, 20 stycznia 2016

W styczniowym numerze magazynu AUDIO ukazał się zbiorczy test 10-ciu słuchawek bezprzewodowych z przedziału cenowego 1000-2000zł. Jednymi z nich są Definitive Technology Symphony 1. Zapraszamy do przeczytania fragmentów testu.

Więcej…

 
Polk Audio UltraFocus 8000 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
wtorek, 22 grudnia 2015

W ostatnim numerze magazynu Audio testowane były słuchawki Hi-Fi w cenie 1000-1500zł. Jednym z ocenianych modeli były, plasujące się niemal idealnie pośrodku stawki cenowej Polk Audio UltraFocus 8000. Na łamach RMS.pl nie może zabraknąć fragmentów tego tekstu.

Więcej…

 
Defintive Technology Symphony 1 - test, recenzja, op...
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
czwartek, 17 grudnia 2015

W lipcu bieżącego roku w sprzedaży ukazały się pierwsze w historii marki Definitive Technology słuchawki Symphony 1. Jest to produkt wyjątkowo zaawansowany technologicznie, wyposażony w przetwornik C/A oraz wzmacniacz słuchawkowy. Dziś prezentujemy fragmenty pierwszej recenzji słuchawek w specjalistycznej prasie. Tekst oryginalnie ukazał się w portalu SoundStage! Xperience.

Więcej…

 
JBL Reflect: Mini, Mini BT, Aware
Aktualność
+ 3
+ 0
czwartek, 22 października 2015

Na rynku pojawiła się nowa linia produktowa amerykańskiego JBL'a. Oprócz opisywanych w ubiegłym tygodniu sterowanych gestami słuchawek JBL Reflect Response seria Reflect zostaje rozszerzona o 3 inne modele słuchawek: Mini, Mini BT oraz Aware. Wszystkie trzy skierowane są przede wszystkim do osób uprawiających sport.

Więcej…

 
JBL Reflect Response
Aktualność
+ 2
+ 0
czwartek, 15 października 2015

Na tegorocznych targach CES furorę zrobiły JBL Reflect Response - pierwsze na świecie słuchawki sportowe sterowane za pomocą gestów. Zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu prototyp jest właśnie oficjalnie wprowadzany do sprzedaży.

Więcej…

 


Strona 3 z 29