Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
Nowe modele słuchawek Sennheiser!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 04 lutego 2009
Systematycznie wprowadzamy do oferty nowe modele słuchawek firmy Sennheiser. Weszła do oferty m.in. nowa wersja kultowego modelu CX300 a także wiele innych modeli słuchawek kanałowych oraz dousznych z serii style oraz sport.
Zapraszamy do zakupów!

 
Nowe modele słuchawek od Audio-Technica!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 19 grudnia 2008
Systematycznie wprowadzamy do oferty nowe modele słuchawek firmy Audio-Technica. Możemy zaproponować Państwu zarówno hi-endowe słuchawki dla prawdziwego audiofila jak i typowe przenośne do odtwarzaczy mp3 z innowacyjnym systemem trzymania ucha.

 
Nowe seria słuchawek AKG!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 19 grudnia 2008
AKG wprowadziło do oferty nową serie słuchawek przenośnych w skład której wchodzą: douszne, kanałowe oraz nauszne. W naszym sklepie posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie modele z nowej serii we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. To co wyróżnia je wśród starszych modeli to nowoczesny design w niespotykanych dotąd kolorach oraz wysoka jakość wykonania i dźwieku.

 
Hi-endowe oraz profesjonalne słuchawki kanałowe Sh...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 21 lipca 2008
Z przyjemnością informujemy, że prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości słuchawek kanałowych dla osób, które chcą wzbogacić brzmienie swojego przenośnego odtwarzacza. W ofercie posiadamy także słuchawki profesjonalne dla muzyków, służące do monitorowania gry przy dużym hałasie. Wszystkie słuchawki firmy Shure w zaskakującym stopniu izolują hałasy i szumy z zewnątrz, dzięki czemu cieszą się uznaniem na całym świecie.

 


Strona 29 z 29