Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
Ultrasone Go
Aktualność
+ 4
+ 0
środa, 15 lipca 2015

Wraz z modelem Go niemiecki Ultrasone wchodzi w nowe dla siebie rejony cenowe poszukując masowego odbiorcy, przy zachowaniu atrybutów, z jakich marka jest najlepiej rozpoznawalna.

Więcej…

 
Słuchawki nauszne powyżej 500zł - ranking RMS.pl ...
AktualnośćArtykuł
+ 7
+ 0
poniedziałek, 22 czerwca 2015

Trzecia odsłona słuchawkowego rankingu, przygotowanego wespół z Ceneo.pl może najbardziej zainteresować wszystkich miłośników słuchawek, którzy szukają w ich brzmieniu czegoś więcej, niż tylko poprawnego odtwarzania muzyki w tle podczas pracy. Bohaterowie dzisiejszego tekstu to pretendenci do audiofilskiej, całkowicie hi-endowej półki, gdzie każdy element jest drobiazgowo przemyślany, nieprzypadkowy i – w efekcie – cieszy swoją obecnością.

Więcej…

 
Słuchawki nauszne do 500zł - ranking RMS.pl i Cene...
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 0
środa, 17 czerwca 2015

Druga część zestawienia słuchawek, przygotowanego we współpracy serwisów RMS.pl i Ceneo.pl, skupia swoją uwagę na modelach przewodowych, których cena nie przekracza poziomu 500zł. Ten odcinek jest wyjątkowo interesujący, bowiem zestawienia przygotowane przez oba portale prezentują zupełnie różne urządzenia. Słuchawki przygotowane przez zespół RMS.pl to konstrukcje dedykowane do odsłuchu muzyki w wysokiej jakości. Większość pozycji popularnych w Ceneo.pl z kolei dedykowanych jest do komputerów i dla graczy.

Więcej…

 
Słuchawki dokanałowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
AktualnośćArtykuł
+ 9
+ 1
piątek, 12 czerwca 2015

W chwili obecnej słuchawki stanowią jeden z charakteryzujących się najwyższą sprzedażą segmentów rynku audio. Z tej okazji zdecydowaliśmy się na przygotowanie zestawienia – drogowskazu, mówiącego o trendach sprzedażowych i ogólnej jakości brzmienia.

Więcej…

 
AKG Y 40
Aktualność
+ 16
+ 0
środa, 18 czerwca 2014

Y40 to najmniejszy model nowej serii Y austriackiego producenta AKG. Najmniejszy nie oznacza bynajmniej tani, słabo grający czy kiepsko wykonany. Y40 kosztuje niemało i oferuje bardzo dużo.

 

Więcej…

 
Astell&Kern AKR03
Aktualność
+ 16
+ 0
wtorek, 03 czerwca 2014

Po wypuszczeniu topowego super drogiego odtwarzacza AK240, iRivier właściciel marki Astell&Kern wprowadza do sprzedaży dedykowaną do AK240 wersję słuchawek dokanałowych - AKR03.

 

Więcej…

 


Strona 5 z 29