Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
Astell&Kern AKR03
Aktualność
+ 16
+ 0
wtorek, 03 czerwca 2014

Po wypuszczeniu topowego super drogiego odtwarzacza AK240, iRivier właściciel marki Astell&Kern wprowadza do sprzedaży dedykowaną do AK240 wersję słuchawek dokanałowych - AKR03.

 

Więcej…

 
Klipsch R6
Aktualność
+ 17
+ 0
środa, 14 maja 2014

Amerykański Klipsch, trzeci w USA pod względem wielkości producent sprzętu hi-fi (dwaj najwięksi to Polk Audio oraz Definitive Technology), wprowadza na globalne rynki kolejne słuchawki dokanałowe.

 

Więcej…

 
AKG Y10
Aktualność
+ 17
+ 0
środa, 16 kwietnia 2014

AKG prezentuje nowe najtańsze słuchawki w swojej ofercie. Y10 to super tanie, i super dobrze wykonane w swojej cenie słuchawki douszne. Pomimo, że marka słynie ze świetnych studyjnych i audiofilskich produktów, to nie odpuszcza masowego rynku w najniższych możliwych cenach.

 

Więcej…

 
JBL J55a test, recenzja, opinie
Aktualność
+ 35
+ 0
poniedziałek, 14 kwietnia 2014

JBL jest marką powszechnie znaną i rozpoznawalną. Słynne pomarańczowe logo nie potrzebuje żadnego przedstawienia nawet dla osób będących całkowicie poza zainteresowaniem branży audio-video. Potwierdza to fakt, że pracuję w tym biznesie już kilka ładnych lat i pierwszym pytaniem jakie pada, gdy już wspomnę gdzie pracuję: No no, kolumny "jotbeela" i tego typu rzeczy, tak? Otóż można swobodnie stwierdzić, że JBL w pewien sposób zrewolucjonizował rynek kina domowego oraz domowego audio na całym świecie. Panom z Harman Group to nie wystarczało, zatem wzięli się za segment portable, a konkretnie słuchawki. I chwała im za to, ponieważ po raz kolejny pokazali, że jak już się za coś zabiorą to robią to z pasją i zaangażowaniem.

 

Więcej…

 
Audio-Technica ATH-AX5iS
Aktualność
+ 15
+ 0
poniedziałek, 07 kwietnia 2014

ATH-AX5iS to nowa propozycja w szerokiej ofercie słuchawek serii SonicFuel japońskiego producenta Audio-Technica powstałej z myślą o ludziach aktywnych, którzy nie potrafią się rozstać z muzyką nawet na chwilę. AX5iS ma być wytrzymałą konstrukcją przeznaczoną do codziennego użytku ze smartfonami.

 

Więcej…

 
Najlepsze słuchawki dokanałowe na rok 2014 wg. Wha...
Aktualność
+ 20
+ 3
czwartek, 20 marca 2014

Redakcja What HiFi przeanalizowała i zestawiła najlepsze propozycje słuchawek dokanałowych na rok 2014. Ranking tworzą różne modele, od tych "tanich jak barszcz" aż po te najdroższe, ale zawsze najlepsze w swoim przedziale cenowym.

 

Więcej…

 


Strona 6 z 29