Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
Polk Audio Striker Pro Contract Edition
Aktualność
+ 3
+ 2
środa, 21 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, która jest największym udziałowcem amerykańskiego rynku kolumn hi-fi, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu – słuchawek Striker Pro w wersji Contract Edition.

Więcej…

 
Audeze iSINE - planarne słuchawki dokanałowe
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 09 września 2016

Audeze ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży pierwszych w historii dokanałowych słuchawek planarnych, które rozszerzą serię SINE. Modele iSINE 10 oraz iSINE 20, według zapewnień producenta, mają ustanowić nową jakość brzmienia, dystansując modele obecnie dostępne na rynku. Po udostępnionych zdjęciach możemy mówić o nowej jakości wzornictwa, które w segmencie słuchawek dokanałowych jest bardzo odważne.

Więcej…

 
LifeBEAM Vi we współpracy z Harman Kardon - słuch...
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 lipca 2016

Harman Kardon pochwalił się udziałem w kolejnym brawurowym projekcie. Po współpracy z Google, firma zajmuje się techniczną stroną słuchawek dostarczanych dla LifeBEAM. Efektem mają być słuchawki sportowe, z którymi można porozmawiać, planujące plany treningowe, zachęcające do wysiłku oraz dbające o odpowiedni wypoczynek organizmu – a to dlatego, że wyposażone będą w algorytm sztucznej inteligencji. Mówimy o słuchawkach LifeBEAM Vi, reklamowanych jako trener osobisty. W tej postaci trenerów jeszcze nie spotykaliśmy.

Więcej…

 
JBL C100SI
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 29 czerwca 2016

W ostatnich miesiącach JBL, oprócz wprowadzania kolejnych głośników bezprzewodowych, mocno stawia na słuchawki dokanałowe. Tym razem jednak są to produkty o tyle specyficzne, że są wyjątkowo… Tanie. Już cena T200A zwracała uwagę. Jednak w modelu C100SI, który właśnie wchodzi na rynek producent dotarł jeszcze dalej – albo, co pasuje lepiej, niżej. Nowe słuchawki dokanałowe jednego z największych producentów świata kosztują niewiele ponad 40zł.

Więcej…

 
Słuchawki do biegania - jak wybrać najlepsze?
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 04 maja 2016

Maj to miesiąc, w którym treningi biegowe trwają już na dobre. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować zestawienie najpopularniejszych słuchawek sportowych. Nie od dziś wiadomo, że dobra muzyka to znakomity motywator. Soundtrack z Rocky'ego na ostatnich metrach niejednemu już pozwolił pobić życiówkę. Zapraszamy!

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Rogue - Miastoodporne słuchawki z e...
Aktualność
+ 2
+ 1
wtorek, 02 lutego 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nowy produkt marki Polk Audio Boom – Rogue – przenośne słuchawki nauszne, których konstrukcja dedykowana jest do używania w trudnych miejskich warunkach.

Więcej…

 


Strona 2 z 29