Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Przenośne
LifeBEAM Vi we współpracy z Harman Kardon - słuch...
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 lipca 2016

Harman Kardon pochwalił się udziałem w kolejnym brawurowym projekcie. Po współpracy z Google, firma zajmuje się techniczną stroną słuchawek dostarczanych dla LifeBEAM. Efektem mają być słuchawki sportowe, z którymi można porozmawiać, planujące plany treningowe, zachęcające do wysiłku oraz dbające o odpowiedni wypoczynek organizmu – a to dlatego, że wyposażone będą w algorytm sztucznej inteligencji. Mówimy o słuchawkach LifeBEAM Vi, reklamowanych jako trener osobisty. W tej postaci trenerów jeszcze nie spotykaliśmy.

Więcej…

 
JBL C100SI
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 29 czerwca 2016

W ostatnich miesiącach JBL, oprócz wprowadzania kolejnych głośników bezprzewodowych, mocno stawia na słuchawki dokanałowe. Tym razem jednak są to produkty o tyle specyficzne, że są wyjątkowo… Tanie. Już cena T200A zwracała uwagę. Jednak w modelu C100SI, który właśnie wchodzi na rynek producent dotarł jeszcze dalej – albo, co pasuje lepiej, niżej. Nowe słuchawki dokanałowe jednego z największych producentów świata kosztują niewiele ponad 40zł.

Więcej…

 
Słuchawki do biegania - jak wybrać najlepsze?
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 04 maja 2016

Maj to miesiąc, w którym treningi biegowe trwają już na dobre. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować zestawienie najpopularniejszych słuchawek sportowych. Nie od dziś wiadomo, że dobra muzyka to znakomity motywator. Soundtrack z Rocky'ego na ostatnich metrach niejednemu już pozwolił pobić życiówkę. Zapraszamy!

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Rogue - Miastoodporne słuchawki z e...
Aktualność
+ 2
+ 1
wtorek, 02 lutego 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nowy produkt marki Polk Audio Boom – Rogue – przenośne słuchawki nauszne, których konstrukcja dedykowana jest do używania w trudnych miejskich warunkach.

Więcej…

 
Polk Audio Hinge Wireless - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
poniedziałek, 01 lutego 2016

Jakiś czas temu zamieszczaliśmy na naszych łamach recenzję słuchawek bezprzewodowych Definitive Technology Symphony 1, pochodzącą z dużego testu przygotowanego przez magazyn AUDIO. Dziś prezentujemy, jak poradził sobie w nim inny model amerykańskiego producenta – Polk Audio Hinge Wireless.

Więcej…

 
Defintive Technology Symphony 1 - test, recenzje, op...
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
środa, 20 stycznia 2016

W styczniowym numerze magazynu AUDIO ukazał się zbiorczy test 10-ciu słuchawek bezprzewodowych z przedziału cenowego 1000-2000zł. Jednymi z nich są Definitive Technology Symphony 1. Zapraszamy do przeczytania fragmentów testu.

Więcej…

 


Strona 2 z 29