Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Testy
Astell&Kern AK120 - testy, recenzja, opinie
Test
+ 10
+ 0
piątek, 23 maja 2014

Niezwykła rozdzielczość, przejrzystość i delikatność przy zachowaniu jednoczesnej powściągliwości – tutaj granie odpowiada wyglądowi w 100%. Pewny wybór dla miłośników czystego, super-rozdzielczego, kryształowego wręcz grania, elektronicznego, wielkich składów orkiestrowych, i wszędzie tam, gdzie liczy się powściągliwość emocji, z dużą dawką szlachetności i dystansu.

 

Więcej…

 
Odsłuchy hi-endowych odtwarzaczy przenośnych Astel...
Test
+ 6
+ 0
czwartek, 27 lutego 2014
HiFiMAN HM-901
Astell&Kern AK120
HiFiMAN HM-601LE
FiiO X3
HiFiMAN HM-700
HiFiMAN HM-802  
Więcej…

 
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
ArtykułTest
+ 16
+ 21
wtorek, 06 sierpnia 2013
Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Więcej…

 
Słuchawki Denon AH-D600 test Piotr Ryki (recenzja, ...
Test
+ 19
+ 4
czwartek, 18 października 2012

Gdyby to był wyrób Sennheisera albo Beyerdynamica, pisanie "słuchawki" byłoby zbędne, bo wiadomo, że na rynek konsumencki firmy te kierują przede wszystkim właśnie słuchawki, jednakże dla Denona są one tylko niewielkim odłamem działalności, choć przyznać trzeba, iż stale rosnącym w siłę.

Więcej…

 
Sennheiser HD 700 test Piotr Ryki (recenzja, opinie...
Test
+ 5
+ 3
piątek, 03 sierpnia 2012

Dzięki doświadczeniu firmy Sennheiser z reprodukcją dźwięku, te otwarte, wokółuszne, dynamiczne słuchawki Hi-End zapewniają niewiarygodną przestrzeń brzmieniową i ciepłą, wyrównaną reprodukcję dźwięku.

Więcej…

 
Dookoła świata z Lindy 20425
ArtykułTest
+ 5
+ 0
poniedziałek, 23 lipca 2012
Główne zadanie słuchawek - tłumienie odgłosów otoczenia, jest realizowanie w stopniu bardziej niż zadowalającym; szczególnie niższe częstotliwości (odgłosy podczas lotu samolotem, podejrzewam, że również przemieszczania się komunikacją miejską) są tłumione bardzo dobrze. Za to duży plus.
Więcej…

 


Strona 1 z 3