Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Testy
AKG K3003 - mikrokolumny douszne - (test, recenzja, ...
Test
+ 5
+ 2
wtorek, 17 lipca 2012

Najdroższy wyrób od AKG zaprojektowano zgodnie ze wszelkimi wytycznymi dla słuchawek dokanałowych. Leżą w uchu doskonale, wygłuszają otoczenie zdecydowanie zbyt dobrze. Znakomicie prezentuje się obudowa przetworników – potężna masywna stal, która sprawia wrażenie, że każdy posiadacz K3003 powinien wziąć pod uwagę ich istnienie, gdy zdecyduje się spisać testament.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-500 test Piotr Ryki (recenzja, opinie)
Test
+ 7
+ 0
poniedziałek, 09 lipca 2012

Oto kolejne z oferty słuchawek wyprodukowanych przez chińskiego HiFiMAN'a jakie dane jest mi recenzować. Zadanie, chociaż niełatwe – wymagające niemałej staranności, cierpliwości i doboru odpowiedniego sprzętu – pozostaje przyjemne, ponieważ wyroby niedawno powstałej chińskiej manufaktury są zaskakująco wybitne. Liderujący stawce swego producenta model HE-6 zdystansował w mym mniemaniu wielu bardzo znamienitych konkurentów, pochodzących od uznanych marek o dużych tradycjach i ugruntowanej pozycji rynkowej. I nie inaczej jest w przypadku modelu HE-500, uplasowanego w stawce wytwórcy na miejscu wicelidera.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-300 test Piotr Ryki (recenzja, opinie)
Test
+ 10
+ 0
piątek, 08 czerwca 2012

Szczerze powiem, odkąd słuchałem Sennheisera HD 600 z Lebenem CS-300XS, nie miałem takiej słuchawkowej frajdy w przedziale cenowym z okolic tysiąca złotych.

Zadziwiająca jak na ten przedział cenowy naturalność, elegancja i brak niedociągnięć. Żadnej uszczypliwości w sopranach, żadnego podbarwionego czy przymglonego medium. Zero sybilacji i jednocześnie zero nudy.

Więcej…

 
Sennheiser HD-201 test, recenzja, opinie
Test
+ 22
+ 41
piątek, 11 maja 2012
HD201 to słuchawki świetne i godne polecenia. Stosunek ceny, do jakości uznaję za celujący. Trzy źródła i w każdym słuchawki wypadły bardzo pozytywnie.
Więcej…

 
HiFiMAN HE-300 test, recenzja, opinie
Test
+ 5
+ 0
środa, 28 marca 2012
Dźwięk generowany przez HE-300 to prawdziwa muzyka. Jest prawdziwie satysfakcjonująca – ma autorytet i potęgę z jednej strony, oraz piękną lampową barwę; ciepłotę i słodkość. Jest uderzająca, dynamiczna i powoduje potężny przypływ endorfin do mózgu. Dlatego ja wybieram Slasha.
Więcej…

 
XX.Y Dynamic 10 (HP-8810) - recenzja, test, opinie.
Test
+ 60
+ 15
wtorek, 13 marca 2012
Niejednokrotnie miałem okazję korzystać z produktów znacznie droższych o wiele niższym standardzie wygody. Kolejnym dużym plusem jest bardzo mała waga. Momentami można zapomnieć, iż cokolwiek mamy na głowie.

 

 

Więcej…

 


Strona 2 z 3