Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Definitive Technology na CEDIA 2015 - fotorelacja

Drukuj PDF
+ 5
+ 0

Zakończone w sobotę targi CEDIA 2015 były prezentacją najlepszych produktów związanych z projektowaniem i instalacją inteligentnych systemów oraz rozwiązań audio-video w domach. Nagrodę za najlepszy zespół głośnikowy otrzymał najmłodszy przedstawiciel serii Definitive Technology Wireless: W Studio Micro. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów.

Definitive Technology na CEDIA 2015 - fotorelacja

Definitive Technology W Studio Micro jest produktem w chwili obecnej przygotowywanym do wejścia na polski rynek. Będzie on skromniejszą, bardziej kompaktową - zaledwie 4.5cm wysokości - wersją soundbara W Studio. Przestrzenny układ głośników 3.1 wykorzystywać będzie aż 7 przetworników. O odpowiednią podstawę basową zadba bezprzewodowy, 8-calowy subwoofer. Produkt skierowany będzie do konsumentów, którzy na równi cenią sobie znakomitą, studyjną jakość dźwięku Definitive Technology oraz nowoczesne, kompaktowe formy.

Więcej informacji na temat W Studio Micro podamy, gdy produkt zostanie wprowadzony na polski rynek. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z prestiżowych targów CEDIA 2015.

Produkty Definitive Technology Wireless w sklep.RMS.pl

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» CES 2017

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas jak zwykle nie zabrakło najważniejszych w branży producentów. Wśród nich znaleźli się między innymi Definitive Technology,...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież