Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Harman Kardon Omni Bar - CES 2015

Drukuj PDF
+ 19
+ 1

Harman Kardon przedstawił nowego członka bezprzewodowej rodziny Omni. Omni Bar to soundbar 2.1, w komplecie z dedykowanym bezprzewodowym subwooferem. System pojawi się w sprzedaży w kwietniu 2015.

Harman Kardon Omni Bar - CES 2015

Seria Omni zadebiutowała na ubiegłorocznych targach IFA w Monachium. Od tamtej pory paleta produktów poszerzyła się o kilka bezprzewodowych głośników (Omni 10 i Omni 20). Soundbar wygląda na oczywisty krok naprzód, wprowadzający Omni do jednego szeregu z systemami typu Sonos. Do Polk Audio i Definitive Technology jeszcze trochę mu brakuje.

Omni Bar łączy się z telewizorem przez standardowe połączenie optyczne lub HDMI, jest w stanie też obsłużyć domową sieć wi-fi. Obsługa i konfiguracja przebiega za pomocą aplikacji Harman Kardon Controller App. Jako część systemu Omni, Bar pozwala na strumieniowy przesył dźwięku (również dźwięku z TV) do pozostałych głośników z serii. Podobnie jak one, soundbar będzie w stanie odtwarzać pliki audio wysokiej jakości 24-bit/96kHz.

W zestawie znajdziemy stojak pod bezprzewodowy subwoofer. Istnieje też możliwość montażu naściennego - Harman zapewnia, że to wystarczająco kompaktowe urządzenie, by zmieścić je za sofą lub krzesłem.

Omni Bar będzie też obsługiwać szereg serwisów strumieniowych typu Spotify, czy TuneIn.

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL BassPro Micro

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z...

» Sonos PlayBase

Sonos wprowadza do oferty kolejne urządzenie z przedrostkiem Play w nazwie. Tym razem mamy do czynienia z niecodziennym soundbarem. Niecodzienny, bo odchodzi od ogólnie...

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Grupa Harman w rękach Samsunga

Samsung, gigant z Korei Południowej kupił grupę Harman, będącą jednym z liderów branży audio. Tym samym za kwotą 8 mld dolarów przejął takie marki jak JBL,...

» Harman Kardon Onyx Mini

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież