Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

JBL Cinema SB 250

Drukuj PDF
+ 2
+ 0

W nowej ofercie JBL'a pojawił się kompaktowy zestaw głośników do kina domowego 2.1, złożony z soundbara i bezprzewodowego subwoofera. Model Cinema SB 250 charakteryzuje się przystępną ceną, prostotą obsługi oraz uniwersalnością połączeń. Za odpowiednio wysoką jakość dźwięku odpowiada doświadczenie amerykańskiej marki.

JBL Cinema SB 250

Oba urządzenia są wyjątkowo kompaktowe. Soundbar nie mierzy nawet metra, subwoofer zaś jest identyczny, jak w starszym modelu, SB 250, i mierzy 32cm wysokości. Listwę wyposażono w dwa 2-drożne moduły głośnikowe po lewej i prawej stronie, każdy z jednym przetwornikiem szerokopasmowym oraz wysokotonowym. Subwoofer to konstrukcja bas-refleks, korzystająca z solidnego głośnika o średnicy 16.5cm. Głośność obu urządzeń może być niezależnie regulowana za pomocą pilota.

JBL Cinema SB 250

Urządzenie z łatwością połączymy z każdym telewizorem, wykorzystując złącze 2xRCA lub przewód optyczny. Producent nie zapomniał też o użytkownikach urządzeń przenośnych, którzy mogą korzystać z Cinema SB 250 dzięki technologii Bluetooth. Autorska technologia JBL SoundShift™ umożliwia automatyczne przełączanie pomiędzy źródłami w momencie wykrycia sygnału. Nowy zestaw korzysta również ze znanej z poprzednich urządzeń technologii Harman Volume, gwarantującej utrzymanie tego samego poziomu głośności w momencie włączenia reklam. To wygodna funkcja, o czym wiedzą wszyscy miłośnicy telewizji komercyjnych.

JBL Cinema SB 250

W zestawie, oprócz subwoofera i soundbara, znajdziemy również pilot zdalnego sterowania oraz kable 2xRCA i optyczny, pozwalające na natychmiastowe podłączanie zestawu do telewizora. JBL Cinema SB 250 wchodzi do sprzedaży w październiku bieżącego roku, jest więc absolutną nowością sprzedażową.

Cena i specyfikacja JBL Cinema SB 250 w sklep.RMS.pl

JBL Cinema SB 250

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL BassPro Micro

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z...

» Sonos PlayBase

Sonos wprowadza do oferty kolejne urządzenie z przedrostkiem Play w nazwie. Tym razem mamy do czynienia z niecodziennym soundbarem. Niecodzienny, bo odchodzi od ogólnie...

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» JBL Inspire 100 i Focus 100

JBL robi kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty słuchawek sportowych. Ostatnio przedstawialiśmy serię Inspire 500, dzisiaj przychodzimy z niższym modelem tej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież