Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

JBL SB 350 - test, recenzja, opinie

Drukuj PDF
+ 22
+ 0

Przedstawiamy dziś kolejną recenzję z portalu What Hi-Fi? Tym razem na warsztat wzięto soundbar JBL-a, SB 350.

JBL SB 350

"JBL ma już w karierze kilka znakomitych soundbarów, jak SB 200 czy SB 400 - i SB 350 okazuje się kolejnym hitem. To mógłby być kolejny długi, czarny głośnik. Wysmakowane srebrne akcenty i stylowy półcylindryczny kształt robią ogromną różnicę. (...)

Z dwiema okrągłymi stopkami głośnik mierzy 8cm, co sprawia, że świetnie nadaje się do umiejscowienia pod ekranem telewizora. Szczupły kształt nie zajmuje zbyt wiele miejsca na stole, soundbar może być jednak montowany bezpośrednio na ścianie. Z tyłu znajduje się przełącznik, który optymalizuje wydajność głośnika w zależności od miejsca montażu.

JBL SB 350

Dołączony subwoofer nie wymaga szerszego opisu, choć zbiera punkty za praktyczną, kompaktową konstrukcję. Mierzy zaledwie 24cm, z czego 16 to skierowany w dół głośnik. Jest wyposażony również w przełącznik fazy oraz przycisk ręcznie parujący go z soundbarem - choć w naszym teście połączył się z nim automatycznie w 9 na 10 prób.

JBL SB 350

SB 350 posiada wiele cech, za które można go chwalić. Jego wzornictwo dokładnie wpasowuje się w to, czego można wymagać od soundbara, a do tego dostarcza dużego, dynamicznego i szczegółowego dźwięku. Wzbogaca filmy porywającym, przestrzennym dźwiękiem."

Przeczytaj pełen tekst recenzji w portalu What Hi-Fi?

Cena i specyfikacja JBL SB 350 w sklepie RMS.pl

JBL SB 350

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL BassPro Micro

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z...

» Sonos PlayBase

Sonos wprowadza do oferty kolejne urządzenie z przedrostkiem Play w nazwie. Tym razem mamy do czynienia z niecodziennym soundbarem. Niecodzienny, bo odchodzi od ogólnie...

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» JBL Inspire 100 i Focus 100

JBL robi kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty słuchawek sportowych. Ostatnio przedstawialiśmy serię Inspire 500, dzisiaj przychodzimy z niższym modelem tej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież