Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Onkyo LS7200

Drukuj PDF
+ 0
+ 1

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki. Zestaw składa się z trzech urządzeń i obsługuje rozdzielczość 4K.

Onkyo LS7200

W skład zestawu wchodzi montowany na ścianie, niskoprofilowy, pasywny soundbar, bezprzewodowy subwoofer oraz amplituner, który łączy pozostałe komponenty zapewniając spójność ich działania. Zapowiadany przez Onkyo system będzie zgodny z Dolby Atmos oraz DTS:X. Dzięki temu pozwoli doświadczyć użytkownikowi przestrzennego dźwięku otaczającego go ze wszystkich stron. Automatyczną kalibrację dźwięku zapewnia technologia AccuEQ.

Onkyo LS7200

Amplituner wyposażony jest w cztery wejścia HDMI, które mogą służyć między innymi do podłączenia odtwarzacza Blu-ray czy konsoli do gier, a także jedno wyjście HDMI z ARC (Audio Return Channel) do podłączenia telewizora.

Onkyo LS7200

Szeroka funkcjonalność w przypadku produktów Onkyo to już standard. Producent oferuje łączność Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay, a także obsługę serwisów strumieniujących jak Spotify czy Tidal. Dodatkowo system posiada wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania czterdziestu stacji. Rozszerzając swoją ofertę Onkyo nie zapomina o rozbudowywaniu systemu multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów jak Pioneer czy Harman Kardon.

Onkyo LS7200


LS7200 korzysta z DTS Play-Fi, czyli bezprzewodowego sytemu multiroom, pozwalającego na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z wybranych serwisów muzycznych. Ten sam system wykorzystany jest w soundbarach Definitive Technology W Studio Micro oraz Polk Audio Omni SB1.

Prostą i intuicyjną obsługę systemu zapewniają dołączony do zestawu pilot oraz aplikacja sterująca Onkyo Controller App dostępna na platformy Android oraz iOS.


Cena i specyfikacja Onkyo LS7200 w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja Definitive Technology W Studio Micro w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja Polk Audio Omni SB1 w sklep.RMS.pl

 

Onkyo LS7200

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Onkyo TX-SR373

Onkyo TX-SR373 to nowy budżetowy amplituner od Japończyków, który zawiera tylko to, co niezbędne, do oglądania kina domowego.

» Onkyo CS-N 1075

Onkyo stale poszerza swoją ofertę o kolejne świetne produkty. Tym razem prezentujemy nowy sieciowy minisystem hi-fi, który mimo kompaktowych wymiarów spełnia najwyższe...

» Onkyo R-N855

Onkyo wprowadza na rynek nowy amplituner stereo z możliwością obsługi plików hi-res, rozszerzający gamę produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Urządzenie...

» Playlisty w codziennym użytku - mówią użytkownicy Spotify i Apple Music

Najnowsze badania serwisu MusicWatch donoszą o wzrastającej popularności playlist w czołowych serwisach strumieniujących: Spotify oraz Apple Music. Dziewięć na...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież