Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Soundbary
Definitive Technology Mythos SSA-42 w połączeniu z...
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 37
+ 0
środa, 18 września 2013
Zainspirowany niesamowitym wzrostem popularności produktów typu soundbar poczułem potrzebę przetestowania Mythos SSA-42 - produktu uchodzącego za jednego z najlepszych swojej klasie – wprost ze stajni Definitive Technology.

 

Więcej…

 
Topowe soundbary kina domowego dostępne w Polsce!
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 17
+ 0
wtorek, 03 września 2013

RAFKO, wyłączny przedstawiciel Definitive Technology w Polsce, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży pasywnych soundbarów z serii SSA. SSA to soundbary, które uzupełniają główną linie produktową Mythos – dedykowaną przede wszystkim entuzjastom absolutnie topowego kina domowego.

 

Więcej…

 
F1 w garażu. Prawdziwe kino w salonie.
Artykuł
+ 37
+ 0
piątek, 09 sierpnia 2013
Każdy mężczyzna to duże dziecko – mawiała tak zapewne niejedna babcia i mama. Oczywiście nie trudno przyznać im racji. Ba, ja się pod tym podpisuje bez bicia i otwarcie jestem w stanie stwierdzić, iż uwielbiam gadżety, ubóstwiam nowoczesną technologię, a w szczególności wysoką jakość produktów, które dają mi frajdę.
Więcej…

 
Soundbar - jaki? Ranking.
Artykuł
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 10
+ 0
wtorek, 30 kwietnia 2013
Co spowodowało wzrost sprzedaży soundbarów, czy warto kupić taki zestaw oraz jakie są pomiędzy nimi różnice? Na powyższe pytania odpowiemy w artykule.
Więcej…

 
Sonos Playbar - listwa głośnikowa 3.0, 3.1 a nawet...
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 7
+ 1
środa, 13 lutego 2013

Sonos wprowadził do swojej oferty pierwszy produkt dedykowany do kina domowego - soundbar z opcją przesyłu bezprzewodowego.

Po pierwsze, Playbar wymaga podłączenia do telewizora za pomocą tradycyjnego kabla optycznego. Podobnie jak do gniazdka z prądem.

Po drugie, posiada moduł do bezprzewodowej łączności, który pozwala odbierać i przesyłać sygnał audio do subwoofera oraz aktywnego głośnika PLAY:3. Co razem pozwala stworzyć system 3.1 lub 5.1.

Dlaczego 3.1 z subwooferem? Ponieważ Playbar posiada na pokładzie komplet 6 głośników średniotonowych oraz 3 wysokotonowych, po 3 na każdą sekcję - lewą, prawą oraz centralną. Całość napędza wzmacniacz impulsowy w klasie D.

Cena jednak nie będzie niska, i prawdopodobnie zamknie się w kwocie 3000zł

 


 
Trzykrotny wzrost sprzedaży bezprzewodowych głośn...
Aktualność
+ 5
+ 0
środa, 13 lutego 2013

Grupa NPD, jedna z największych światowych firm badawczych w dziedzinie nowoczesnych technologii opublikowała raport, który wskazuje kierunek zmian w branży audio-video.

Po pierwsze, sprzedaż bezprzewodowych głośników z bluetooth lub wi-fi wzrosła trzykrotnie rok do roku. Rynek bezprzewodowych słuchawek urósł o 34%.

Ponadto więcej niż jedna czwarta sprzedanych soundbarów miała funkcjonalność Bluetooth. To wzrost o 22% w stosunku do roku 2011.


Zobacz listę głośników z Bluetooth

Zobacz listę słuchawek z Bluetooth 


Strona 6 z 7