Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
Stacje dokujące
Harman Kardon Onyx Mini
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 16 listopada 2016

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej jakości dźwięk w jeszcze bardziej mobilnej formie.

Więcej…

 
Harman Kardon Go+Play Wireless
Aktualność
+ 9
+ 0
środa, 17 kwietnia 2013

Harman Kardon Polska wprowadza do sprzedaży nowy przenośny głośnik klasy hi-fi ze strumieniowaniem muzyki przez Bluetooth z dowolnego smartfona!

Go+Play Wireless to rozwinięcie koncepcji przenośnego głośnika Go+Play ze stacją dokującą dla produktów Apple. Poprzednie rozwiązanie Harman Kardon zaprezentował kilka lat temu, ale od tego czasu użytkownicy innych smartfonów także zaczęli domagać się równego traktowania.

Stąd HK zdecydował aby w najnowszym wydaniu Go+Play usunąć stację dokującą dedykowaną do produktów Apple i w to miejsce zainstalować moduł Bluetooth z przesyłem wysokiej klasy audio oparty na technologii Harman TrueStream™. Pozostawiono funkcjonalność ładowania baterii telefonu - teraz jest to możliwe dla dowolnego modelu dzięki wyjściu USB.

Tak jak poprzednie modele Go+Play Wireless został wyposażony w potężny akumulator, który pozwala na nieprzewaną pracę głośników stereo nawet do 12 godzin. Najważniejszy jak zawsze w przypadku Harmana jest dźwięk. Dlatego Go+Play Wireless otrzymał zaktualizowane do dzisiejszych wymagań przetworniki z rodziny Ridge oraz Atlas.

Ogółem Go+Play dysponuje zaskakującą jak na urządzenie przenośne mocą 2x30W w przetwornikach średnio-niskotonowych oraz 2x15W w przetwornikach wysokotonowych.

Przy czym waga Harmana to jedyne 4 kilogramy!

Cena i specyfikacja Harman Kardon Go+Play Wireless

 


 
JBL OnBeat Mini - głośnik stereo do iPhone 5 z App...
Aktualność
+ 5
+ 0
czwartek, 28 marca 2013

JBL nie zaprzestaje ofensywy nowych stacji dokujących. OnBeat Mini to kolejny produkt ze złączem Apple Lightning.

Chociaż Mini naprawdę jest mini i można go swobodnie przenosić to posiada dwa solidne pełnopasmowe przetworniki o mocy 7W i paśmie przenoszenia już od 70Hz! Do pełni szczęścia brakuje tylko bas refleksu.

Na pokładzie mamy nawet procesor DSP sterujący dźwiękiem. Poza tym OnBeat Mini posiada wejście USB dla laptopa lub tabletu oraz zasilanie bateryjne!

W razie czego producent dokłada klasyczne wejście analogowe 3.5mm mini jack stereo. Cena na poziomie ok 600zł wygląda nadzwyczaj okazyjnie! .

Cena i specyfikacja JBL OnBeat Mini

 


 
Philips sprzedaje oddział audio-video dla Funai
Aktualność
+ 5
+ 0
poniedziałek, 04 lutego 2013

Wszystkim osobom przywiązanym do marki Philips spieszymy donieść, że marka nie zniknie z rynku.

Podobnie było w przypadku telewizorów, które w dalszym ciągu produkowane są pod marką Philips, chociaż już nie przez Philipsa. Sprzedany oddział został wyceniony przez Philipsa na skromne 150 milionów dolarów. Do tej pory zajmował się produkcją: słuchawek, stacji dokujących, bezprzewodowego hi-fi. W

cenie 150 milionów dolarów mieści się także prawo do korzystania z marki Philips przez następne 5 lat. Przy okazji transakcji przypomniano, że partnerstwo Funai i Philipsa trwa już 25 lat i jest to już kolejna transakcja, w ramach której Funai nabyło fragment korporacji Philips.

Warto także przypomnieć, że centrala Philips Lifestyle Entertainment zatrudnia 2000 osób, zaś jej zlokalizowana jest w Hong Kongu.

 


 
JBL Charge - posłuchaj muzyki i naładuj smartfona,...
Aktualność
+ 10
+ 0
wtorek, 22 stycznia 2013

JBL wciąż poszerza liczbę swoich urządzeń nomadycznych skierowanych do użytkowników smartfonów i tabletów.

 

JBL Charge to zupełnie nowe podejście do tematu - mamy tu do czynienia z głośnikiem wyposażonym w potężny akumulator zdolny do naładowania baterii smartfona (ze złącza USB). Pojemność 6000mAh powinna bez problemu zaspokoić apetyt każdej baterii.

Jeśli jednak nie ma potrzeby ładowania smartfonu z pomocą JBL Charge to ów urządzenie odwdzięczy się aż 12 godzinami odtwarzania muzyki non stop. Warto podkreślić, że Charge ma spore możliwości muzyczne.

Wyposażono go w dwa 41mm pełnozakresowe przetworniki z bas refleksem sterowane procesorem DSP o mocy 5W RMS każdy.

 

Cena i specyfikacja JBL Charge


 
JBL OnBeat Micro - stacja dokująca iPhone 5 Lightni...
Aktualność
+ 6
+ 0
środa, 09 stycznia 2013

JBL niezwykle ekspansywnie podbija rynek wysokiej klasy stacji dokujących z nowym złączem Lightning (LT) dla nowego iPhone'a.

Po debiutującej JBL OnBeat Venue przyszła pora na mniejszy i tańszy produkt OnBeat Micro. Nowa kompaktowa stacja dokująca posiada 2W pełnozakresowe głośniki sterowane procesorem DSP. Ponadto godne uwagi jest bateryjne zasilanie 4xAAA.

Jak zawsze w przypadku JBL niezrównany jest design oraz jakość dźwięku.

Cena i specyfikacja JBL OnBeat Micro


 


Strona 1 z 2