Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Pro-Ject 2-Xperience Primary Acryl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
środa, 15 marca 2017

Kolejny adapter płyt winylowych spod skrzydeł austriackiego Pro-Jecta to modernistyczny - bo o przezroczystej, akrylowej plincie – gramofon z rodziny z 2-Xperience. Producent przedstawia Primary Acryl w trzech iście cukierkowych kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz zielonym i zapewnia o wysokiej jakości dźwięku i wykonania, z jakiej znany jest Pro-Ject.

Więcej…

 
Chord Poly
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 13 marca 2017

Poly to urządzenie, które powinno zainteresować szczególnie tych, którzy posiadają wzmacniacz słuchawkowy Mojo bądź zastanawiają się nad jego kupnem. Nowość od Chorda jest bowiem rozszerzeniem tego znanego już przetwornika DAC, który uwalnia go od plączących się kabli, umożliwiając komunikowanie Mojo z innymi urządzeniami za pośrednictwem łączności bezprzewodowej.

Więcej…

 
Pro-Ject The Beatles Edition
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
wtorek, 07 marca 2017

Do grona artystów, których wizerunek widnieje na gramofonach austriackiej firmy Pro-Ject dołączył właśnie legendarny zespół The Beatles. Na plincie nadrukowany jest motyw biletów z trasy koncertowej, jaką zespół odbywał w 1964 roku.

Więcej…

 
Spotify Hi-Fi
Aktualność
+ 2
+ 0
poniedziałek, 06 marca 2017

Najpopularniejszy serwis udostępniający usługi strumieniowania muzyki idzie w ślady swojego konkurenta Tidala, wprowadzając usługę Spotify Hi-Fi. Chociaż opcja ta jest dopiero w fazach testów na wybranej grupie użytkowników, wielu audiofilów już zaciera dłonie na myśl o lepszej jakości muzyce w ulubionej aplikacji.

Więcej…

 
Chord Hugo 2
Aktualność
+ 2
+ 0
piątek, 03 marca 2017

Każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał wzmacniacza słuchawkowego i przetwornika DAC w jednym, na pewno natknął się na model Hugo od brytyjskiego producenta Chord. Zaawansowana technologia układów cyfrowych, w tym wykorzystanie najnowszych filtrów FPGA oraz WTA (Watts Transient Aligned), pozwoliła na stworzenie kolejnej generacji tego przełomowego produktu i zaopatrzenie go w nowe funkcje, a także poprawę jego wydajności.

Więcej…

 
Onkyo TX-8270
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 02 marca 2017

Onkyo prezentując kolejne produkty w swojej ofercie za każdym razem udowadnia, że jest na bieżąco z postępem technologicznym i aktualnie panującymi trendami. Nie było inaczej w przypadku nowego amplitunera stereo: TX-8270.

Więcej…

 


Strona 1 z 113