Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Marantz SA-14S1 Special Edition
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 18 października 2016

Marantz wprowadza do oferty odtwarzacz CD SA-14S1 Special Edition, będący odświeżoną wersją SA-14S1. Jego powstanie przypada na 30. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży modelu CD-45LE – pierwszego urządzenia dostępnego w limitowanej ilości.

Więcej…

 
Naim Uniti Nova, Core, Atom i Star
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 14 października 2016

Naim wprowadza na rynek zaktualizowaną serię produktów Unity. Składają się na nią Nova, Atom, Star oraz Core. Są to systemy all-in-one oraz serwer sieciowy audio. Producent podążając za panującymi trendami skupił się na strumieniowaniu muzyki.

Więcej…

 
Naim for Bentley Mu-so i Mu-so Qb
Aktualność
+ 3
+ 2
środa, 12 października 2016

Zamiłowanie do współpracy z firmami motoryzacyjnymi wydaje się być domeną brytyjskich marek. Nie dalej, jak kilka dni temu przedstawialiśmy nowe produkty firmowane logo KEF-a i Porsche. Tym razem dał znać o sobie Naim. Firma od 2008 roku wykonuje systemy audio do samochodów marki Bentley. Ośmioletni okres współpracy obie firmy uczciły wprowadzeniem do sprzedaży specjalnych edycji modeli Mu-so i Mu-so Qb, które trafiają do sprzedaży pod marką "Naim for Bentley".

Więcej…

 
Pro-Ject Primary i Primary Phono USB
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 10 października 2016

Austriacki producent gramofonów Pro-Ject ponownie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Tym razem poznajemy modele Primary i Primary Phono USB. To urządzenia skierowane do wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania nowego sprzętu. Oba są fabrycznie skalibrowane.

Więcej…

 
Playlisty w codziennym użytku - mówią użytkownic...
Aktualność
+ 3
+ 2
czwartek, 06 października 2016

Najnowsze badania serwisu MusicWatch donoszą o wzrastającej popularności playlist w czołowych serwisach strumieniujących: Spotify oraz Apple Music. Dziewięć na dziesięć użytkowników słuchało bądź tworzyło swoje własne „składanki”, a połowa użytkowników premium włącza je za każdym razem, gdy korzysta z aplikacji.

Więcej…

 
Onkyo NS-6170
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 05 października 2016

Japońska firma Onkyo wychodzi naprzeciw miłośnikom wysokiej jakości plików Hi-Res audio, prezentując nowy model odtwarzacza sieciowego NS-6170 podążającego za najnowszym trendami. Rozszerza on linię produktów obsługujących system multi-room FireConnect i zapewnienia dostępu do najpopularniejszych serwisów strumieniujących.

Więcej…

 


Strona 5 z 112