Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Definitive Technology BP-9080x z najważniejszym wyr...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 04 października 2016

Definitive Technology, największy w USA producent kolumn podłogowych w klasie premium hi-fi informuje o otrzymaniu nagrody „CE Pro 2016”.

Więcej…

 
NAD C 338, C 368, C 388
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
piątek, 30 września 2016

NAD Electronics, uznany producent wysokiej klasy audio-video, ogłosił wprowadzenie do sprzedaży trzech nowych wzmacniaczy: C 338, C 368, C 388. Choć wizualnie utrzymują się w klasyce, są już przygotowane na współczesne wyzwania. Każdy z nich posiada wbudowany przetwornik C/A oraz wyposażony jest w łączność bezprzewodową.

Więcej…

 
Spadek sprzedaży płyt gramofonowych w USA
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
wtorek, 27 września 2016

Najnowsze statystyki, które udostępniła Recording Industry of America (RIAA) wskazują na sytuację, która nie miała miejsca w ciągu kilku ostatnich lat. Chociaż patrząc na ostatnią dekadę możemy mówić o zdecydowanym boomie sprzedaży płyt winylowych, to na przestrzeni pierwszej połowy 2016 roku wskaźniki sprzedaży wskazują ponad 9-procentowy spadek, niż w ciągu pierwszych sześciu miesięcy ubiegłego roku.

Więcej…

 
iFi Audio SPDIF iPurifier
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 26 września 2016

Do sprzedaży trafiła kolejna nowość od iFi Audio. Firma konsekwentnie rozwija swoją specjalizację, jaką stało się oczyszczanie sygnałów audio ze zbędnych zakłóceń. Nowy produkt, SPDIF iPurifier, jak sama nazwa wskazuje, poprawia jakość cyfrowych sygnałów, przesyłanych przez złącza koaksjalne i optyczne.

Więcej…

 
Apple Music nie kupi Tidala
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 20 września 2016

Na początku lipca bieżącego roku The Wall Street Journal poinformował o trwających rozmowach pomiędzy Apple Music a Tidalem, dotyczących wykupienia drugiego serwisu przez giganta z Cupertino. Aż do niedawna te spekulacje nie były komentowane przez zarząd żadnej z firm. W ostatnich dniach głos zabrał Jimmy Iovine, prezes Apple Music. Sprawa jest jasna – żadnej transakcji nie będzie.

Więcej…

 
Wzmacniacze od Polk Audio i Definitive Technology z ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
czwartek, 15 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marek Polk Audio i Definitive Technology w Polsce informuje o wprowadzeniu promocji, w ramach której klienci detaliczni otrzymają tablet o wartości około 350zł do wybranych systemów stereo opartych o wzmacniacze: Polk Audio OMNI A1 i Definitive Technology W-Amp oraz o kolumny podłogowe: Polk Audio z serii TSx (330t, 440t, 550t) i Polk Audio z serii RTi (A5, A7, A9). Obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych dystrybutora.

Więcej…

 


Strona 6 z 112