Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
KEF LS50 Wireless
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
czwartek, 20 października 2016

Na 55-lecie powstania firmy, KEF wprowadza na rynek bezprzewodową wersję kolumn LS50. Co ciekawe, pierwowzór został oddany do sprzedaży pięć lat wcześniej, świętując okrągłą, pięćdziesiątą rocznicę.

Więcej…

 
Onkyo R-N855
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
środa, 19 października 2016

Onkyo wprowadza na rynek nowy amplituner stereo z możliwością obsługi plików hi-res, rozszerzający gamę produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Urządzenie pozwala na strumieniowanie muzyki ze Spotify, Deezer i Tidal oraz współpracuje z AirPlay i Google Cast.

Więcej…

 
Marantz SA-14S1 Special Edition
Aktualność
+ 2
+ 0
wtorek, 18 października 2016

Marantz wprowadza do oferty odtwarzacz CD SA-14S1 Special Edition, będący odświeżoną wersją SA-14S1. Jego powstanie przypada na 30. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży modelu CD-45LE – pierwszego urządzenia dostępnego w limitowanej ilości.

Więcej…

 
Naim Uniti Nova, Core, Atom i Star
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 14 października 2016

Naim wprowadza na rynek zaktualizowaną serię produktów Unity. Składają się na nią Nova, Atom, Star oraz Core. Są to systemy all-in-one oraz serwer sieciowy audio. Producent podążając za panującymi trendami skupił się na strumieniowaniu muzyki.

Więcej…

 
Naim for Bentley Mu-so i Mu-so Qb
Aktualność
+ 3
+ 2
środa, 12 października 2016

Zamiłowanie do współpracy z firmami motoryzacyjnymi wydaje się być domeną brytyjskich marek. Nie dalej, jak kilka dni temu przedstawialiśmy nowe produkty firmowane logo KEF-a i Porsche. Tym razem dał znać o sobie Naim. Firma od 2008 roku wykonuje systemy audio do samochodów marki Bentley. Ośmioletni okres współpracy obie firmy uczciły wprowadzeniem do sprzedaży specjalnych edycji modeli Mu-so i Mu-so Qb, które trafiają do sprzedaży pod marką "Naim for Bentley".

Więcej…

 
Pro-Ject Primary i Primary Phono USB
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 10 października 2016

Austriacki producent gramofonów Pro-Ject ponownie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Tym razem poznajemy modele Primary i Primary Phono USB. To urządzenia skierowane do wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania nowego sprzętu. Oba są fabrycznie skalibrowane.

Więcej…

 


Strona 6 z 113