Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Onkyo TX-L20D
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
środa, 14 września 2016

Moda na miniaturyzację produktów elektronicznych trwa od lat. Branża audio-video jest jedną z nielicznych, która do tej pory w dużej mierze opierała się pokusie projektowania coraz bardziej kompaktowych wzmacniaczy czy amplitunerów. Wygląda na to, że również Onkyo – w którego ofercie do tej pory sprzęt musiał swoje ważyć i mierzyć – docenia zalety tego rozwiązania. Nowy amplituner stereo, TX-L20D, odbiega od dotychczasowych standardów wzornictwa. Jest zdecydowanie slim i fit.

Więcej…

 
Pioneer N-30AE, PD-10AE, PD-30AE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 12 września 2016

Podczas zakończonych w ubiegłym tygodniu targów IFA 2016, Pioneer zaprojektował kilka nowości. Nas najbardziej zainteresowały odtwarzacz strumieniowy N-30AE oraz odtwarzacze CD, oznaczone jako PD-10AE i PD-30AE.

Więcej…

 
Spotify wciąż na szczycie
Aktualność
+ 4
+ 1
środa, 31 sierpnia 2016

Spotify od pewnego czasu nie ma dobrej prasy. Serwis oskarżany jest o zbyt niskie stawki wypłacane artystom, nieczystą politykę wobec Apple Music, zbyt słabą jakość dźwięku. Wydaje się to jednak ani trochę nie zajmować jego użytkowników. What Hi-Fi? podaje, że Spotify wciąż cieszy się najwyższą liczbą płacących subskrybentów na tle wszystkich usług strumieniowych.

Więcej…

 
Advance Paris Smart AX1
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 30 sierpnia 2016

Advance Paris – submarka urządzeń klasy premium, wyodrębniona z francuskiego Advance Acoustic – do tej pory składała się z trzech urządzeń: kolumn X-L1000, wzmacniacza zintegrowanego X-i 1000 oraz odtwarzacza CD X-Cd 1000. Francuzi poinformowali o rozszerzeniu oferty o kolejną integrę: model AX-1. Już pierwszy rzut oka na nowy produkt pokazuje, że będzie on sporym zaskoczeniem dla klientów.

Więcej…

 
Sprzedaż gramofonów i płyt winylowych w USA - wzr...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Na portalu Stereophile.com pojawił się tekst mówiący o statystykach sprzedaży gramofonowych i płyt winylowych w Stanach Zjednoczonych ciągu ostatnich jedenastu lat. Wiedzieliśmy, że w ostatnich latach nastąpił wielki powrót czarnej płyty. Nie podejrzewaliśmy jednak, że pik sprzedażowy był tak wyraźny – w 2015 roku sprzedało się ponad dwudziestokrotnie więcej gramofonów, niż w 2014!

Więcej…

 
Pro-Ject The Classic
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Jednym z laureatów niedawno rozdanych nagród EISA jest gramofon austriackiego Pro-Jecta, The Classic. To jeden z nowszych produktów na rynku. Po raz pierwszy zaprezentowany został na majowych targach High End Show w Monachium, a chwilę potem firma wprowadziła go do sprzedaży.

Więcej…

 


Strona 7 z 112