Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Pro-Ject Primary i Primary Phono USB
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 10 października 2016

Austriacki producent gramofonów Pro-Ject ponownie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Tym razem poznajemy modele Primary i Primary Phono USB. To urządzenia skierowane do wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania nowego sprzętu. Oba są fabrycznie skalibrowane.

Więcej…

 
Playlisty w codziennym użytku - mówią użytkownic...
Aktualność
+ 3
+ 2
czwartek, 06 października 2016

Najnowsze badania serwisu MusicWatch donoszą o wzrastającej popularności playlist w czołowych serwisach strumieniujących: Spotify oraz Apple Music. Dziewięć na dziesięć użytkowników słuchało bądź tworzyło swoje własne „składanki”, a połowa użytkowników premium włącza je za każdym razem, gdy korzysta z aplikacji.

Więcej…

 
Onkyo NS-6170
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 05 października 2016

Japońska firma Onkyo wychodzi naprzeciw miłośnikom wysokiej jakości plików Hi-Res audio, prezentując nowy model odtwarzacza sieciowego NS-6170 podążającego za najnowszym trendami. Rozszerza on linię produktów obsługujących system multi-room FireConnect i zapewnienia dostępu do najpopularniejszych serwisów strumieniujących.

Więcej…

 
Definitive Technology BP-9080x z najważniejszym wyr...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 04 października 2016

Definitive Technology, największy w USA producent kolumn podłogowych w klasie premium hi-fi informuje o otrzymaniu nagrody „CE Pro 2016”.

Więcej…

 
NAD C 338, C 368, C 388
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
piątek, 30 września 2016

NAD Electronics, uznany producent wysokiej klasy audio-video, ogłosił wprowadzenie do sprzedaży trzech nowych wzmacniaczy: C 338, C 368, C 388. Choć wizualnie utrzymują się w klasyce, są już przygotowane na współczesne wyzwania. Każdy z nich posiada wbudowany przetwornik C/A oraz wyposażony jest w łączność bezprzewodową.

Więcej…

 
Spadek sprzedaży płyt gramofonowych w USA
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
wtorek, 27 września 2016

Najnowsze statystyki, które udostępniła Recording Industry of America (RIAA) wskazują na sytuację, która nie miała miejsca w ciągu kilku ostatnich lat. Chociaż patrząc na ostatnią dekadę możemy mówić o zdecydowanym boomie sprzedaży płyt winylowych, to na przestrzeni pierwszej połowy 2016 roku wskaźniki sprzedaży wskazują ponad 9-procentowy spadek, niż w ciągu pierwszych sześciu miesięcy ubiegłego roku.

Więcej…

 


Strona 7 z 114