Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
iFi Audio SPDIF iPurifier
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 26 września 2016

Do sprzedaży trafiła kolejna nowość od iFi Audio. Firma konsekwentnie rozwija swoją specjalizację, jaką stało się oczyszczanie sygnałów audio ze zbędnych zakłóceń. Nowy produkt, SPDIF iPurifier, jak sama nazwa wskazuje, poprawia jakość cyfrowych sygnałów, przesyłanych przez złącza koaksjalne i optyczne.

Więcej…

 
Apple Music nie kupi Tidala
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 20 września 2016

Na początku lipca bieżącego roku The Wall Street Journal poinformował o trwających rozmowach pomiędzy Apple Music a Tidalem, dotyczących wykupienia drugiego serwisu przez giganta z Cupertino. Aż do niedawna te spekulacje nie były komentowane przez zarząd żadnej z firm. W ostatnich dniach głos zabrał Jimmy Iovine, prezes Apple Music. Sprawa jest jasna – żadnej transakcji nie będzie.

Więcej…

 
Wzmacniacze od Polk Audio i Definitive Technology z ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
czwartek, 15 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marek Polk Audio i Definitive Technology w Polsce informuje o wprowadzeniu promocji, w ramach której klienci detaliczni otrzymają tablet o wartości około 350zł do wybranych systemów stereo opartych o wzmacniacze: Polk Audio OMNI A1 i Definitive Technology W-Amp oraz o kolumny podłogowe: Polk Audio z serii TSx (330t, 440t, 550t) i Polk Audio z serii RTi (A5, A7, A9). Obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych dystrybutora.

Więcej…

 
Onkyo TX-L20D
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
środa, 14 września 2016

Moda na miniaturyzację produktów elektronicznych trwa od lat. Branża audio-video jest jedną z nielicznych, która do tej pory w dużej mierze opierała się pokusie projektowania coraz bardziej kompaktowych wzmacniaczy czy amplitunerów. Wygląda na to, że również Onkyo – w którego ofercie do tej pory sprzęt musiał swoje ważyć i mierzyć – docenia zalety tego rozwiązania. Nowy amplituner stereo, TX-L20D, odbiega od dotychczasowych standardów wzornictwa. Jest zdecydowanie slim i fit.

Więcej…

 
Pioneer N-30AE, PD-10AE, PD-30AE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 12 września 2016

Podczas zakończonych w ubiegłym tygodniu targów IFA 2016, Pioneer zaprojektował kilka nowości. Nas najbardziej zainteresowały odtwarzacz strumieniowy N-30AE oraz odtwarzacze CD, oznaczone jako PD-10AE i PD-30AE.

Więcej…

 
Spotify wciąż na szczycie
Aktualność
+ 4
+ 1
środa, 31 sierpnia 2016

Spotify od pewnego czasu nie ma dobrej prasy. Serwis oskarżany jest o zbyt niskie stawki wypłacane artystom, nieczystą politykę wobec Apple Music, zbyt słabą jakość dźwięku. Wydaje się to jednak ani trochę nie zajmować jego użytkowników. What Hi-Fi? podaje, że Spotify wciąż cieszy się najwyższą liczbą płacących subskrybentów na tle wszystkich usług strumieniowych.

Więcej…

 


Strona 8 z 114