Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Koniec ze ściąganiem muzyki do 2020? Raport Nielse...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 14 lipca 2016

Amerykańska agencja badawcza Nielsen opublikowała raport badawczy dotyczący sytuacji na rynku muzycznym. Według niego – jak można się było spodziewać – rosną przychody strumieniowania muzyki, wciąż więcej sprzedaje się również płyt winylowych. Zanotowano za to znaczny spadek sprzedaży utworów udostępnianych do ściągnięcia. Jest on na tyle duży, że według niektórych prognoz już w roku 2020 ta forma dystrybucji muzyki może mieć swój kres.

Więcej…

 
Świat według McIntosha. Co słychać w high-endzie...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
czwartek, 07 lipca 2016

Na Sardynii zakończył się rozpoczęty w ubiegłym tygodniu pierwszy konwent grupy World of McIntosh, zrzeszającej teraz – nazwijmy to w ten sposób – największe „nazwiska” z branży audio. Co planują McIntosh, Sonus Faber i Wadia? Szczegóły w RMS.pl.

Więcej…

 
Definitive Technology BP9000
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 27 czerwca 2016

Definitive Technology, największy w USA producent kolumn podłogowych w klasie premium hi-fi ogłasza wprowadzenie do Polski nowej serii BP9000.

Więcej…

 
Wielu korzysta, mało kto płaci. Badanie brytyjskic...
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 23 czerwca 2016

Spotify Free – jak pokazywaliśmy przed kilkoma dniami – niewątpliwie rośnie w siłę. Skłonność do płacenia za tę usługę jest jednak równie duża, co zapał do płacenia abonamentu RTV. Badanie przeprowadzone na 15.000 Brytyjczyków pokazało, że jedynie 14% próby płaci za subskrypcję serwisów muzycznych. 10% z nich za to regularnie „pożycza” konto od znajomych.

Więcej…

 
Spotify konkurencją dla radia FM? Badanie TNS Study
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 20 czerwca 2016

Spotify opublikowało raport agencji TNS Study przygotowany na potrzeby reklamodawców. W ubiegłym roku TNS przeprowadziło badanie na próbie ponad 20.000 użytkowników Spotify Free w dziesięciu europejskich krajach. Okazało się, że serwis zbliża się popularnością do tradycyjnych stacji radiowych.

Więcej…

 
Polk Audio i Definitive Technology - nowa wersja apl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 16 czerwca 2016

Na początku czerwca bieżącego roku ukazała się kolejna aktualizacja do aplikacji Polk Omni oraz Definitive Technology, obsługujących nowe urządzenia wspomnianych firm z bezprzewodowych serii Omni oraz Wireless. Znajduje się w niej kilka nowości, o których warto wspomnieć. Wspominamy więc.

Więcej…

 


Strona 8 z 111