Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Indiana Line Tesi 560 MK II - z nowym głośnikiem w...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 22 lipca 2016

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, sprzedawany w 38 najlepszych salonach audio-video w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji najlepiej sprzedającego się produktu na rodzimym rynku.

Więcej…

 
Rynek pierwotny czy wtórny - a Ty jak kupujesz pły...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 3
+ 0
wtorek, 19 lipca 2016

Od kilku lat wykresy sprzedażowe pokazują, że rynek płyt winylowych rokrocznie się powiększa. Sprzedawanych jest coraz więcej nagrań, gramofonów, akcesoriów gramofonowych. Artyści – również współcześni, jak Kanye West, Adele czy Dawid Podsiadło – wydają nowe albumy na płytach analogowych. Badanie amerykańskiego MusicWatch pokazuje jednak, że większą część rynku płyt winylowych stanowi odsprzedaż używanych nagrań.

Więcej…

 
Klipsch Debut Carbon
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 4
+ 0
poniedziałek, 18 lipca 2016

Klipsch ani myśli zaprzestać świętowania swoich 70. urodzin, które przypadają w tym roku. Przed dwoma miesiącami pisaliśmy o kolejnej – trzeciej już – edycji kolumn Heresy, którymi amerykańska firma przypomniała o jednym z ważniejszych modeli w swojej historii. Tym razem Klipsch zaskakuje – wprowadza do oferty produkt, którego trudno byłoby się po firmie spodziewać. To gramofon, Klipsch... Debut Carbon.

Więcej…

 
Koniec ze ściąganiem muzyki do 2020? Raport Nielse...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 14 lipca 2016

Amerykańska agencja badawcza Nielsen opublikowała raport badawczy dotyczący sytuacji na rynku muzycznym. Według niego – jak można się było spodziewać – rosną przychody strumieniowania muzyki, wciąż więcej sprzedaje się również płyt winylowych. Zanotowano za to znaczny spadek sprzedaży utworów udostępnianych do ściągnięcia. Jest on na tyle duży, że według niektórych prognoz już w roku 2020 ta forma dystrybucji muzyki może mieć swój kres.

Więcej…

 
Świat według McIntosha. Co słychać w high-endzie...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
czwartek, 07 lipca 2016

Na Sardynii zakończył się rozpoczęty w ubiegłym tygodniu pierwszy konwent grupy World of McIntosh, zrzeszającej teraz – nazwijmy to w ten sposób – największe „nazwiska” z branży audio. Co planują McIntosh, Sonus Faber i Wadia? Szczegóły w RMS.pl.

Więcej…

 
Definitive Technology BP9000
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 27 czerwca 2016

Definitive Technology, największy w USA producent kolumn podłogowych w klasie premium hi-fi ogłasza wprowadzenie do Polski nowej serii BP9000.

Więcej…

 


Strona 9 z 112