Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Polk Audio i Definitive Technology - nowa wersja apl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 16 czerwca 2016

Na początku czerwca bieżącego roku ukazała się kolejna aktualizacja do aplikacji Polk Omni oraz Definitive Technology, obsługujących nowe urządzenia wspomnianych firm z bezprzewodowych serii Omni oraz Wireless. Znajduje się w niej kilka nowości, o których warto wspomnieć. Wspominamy więc.

Więcej…

 
PrimeSeat - streaming w jakości DSD
Aktualność
+ 3
+ 0
czwartek, 09 czerwca 2016

W ostatnich tygodniach sporo miejsca poświęciliśmy nowemu formatowi oferującemu dźwięk w wysokiej rozdzielczości, MQA. Wcześniej był czas na Tidala, pierwszą aplikację strumieniującą muzykę wielkich wytwórni w jakości bezstratnej. Tymczasem po drugiej stronie świata po cichu rozwijał się PrimeSeat – japoński serwis, oferujący bezpłatny streaming w jakości... DSD.

Więcej…

 
Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
wtorek, 07 czerwca 2016

Od poniedziałku, trzydziestego maja do soboty, czwartego czerwca trwały dni otwarte nowego salonu sklep.RMS.pl przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku. W tym czasie w sali odsłuchowej stereo prezentowane były urządzenia z najwyższej półki, które z czystym sumieniem można określić jako hi-end. Znakomitą większość stanowił sprzęt brytyjski: wzmacniacz Musical Fidelity Nu-Vista 800 i odtwarzacz CD tej samej firmy, M6scd oraz kolumny podłogowe KEF Blade Two. Urządzenia spięte były przewodami Chord Sarum oraz Cardas Audio Clear Light. Wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili w tym czasie serdecznie dziękujemy – spotkanie z Wami było dla nas wielką przyjemnością! Dziś zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia. Zajrzyjcie, być może znajdziecie na nich również siebie.

Więcej…

 
Stereo i kino domowe w jednym? Test Arcama SR250
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
czwartek, 02 czerwca 2016

Pierwsze informacje o Arcamie SR250 pojawiły się na początku listopada ubiegłego roku. Amplituner wzbudził zainteresowanie w kręgach audiofilskich nie tylko z uwagi na renomę, jaką cieszy się brytyjska marka. Połączenie dwóch końcówek mocy z funkcjonalnością amplitunera kina domowego było pomysłem co najmniej nowatorskim. Amplituner doczekał się recenzji w kilku magazynach branżowych. Przyszedł czas na What Hi-Fi?

Więcej…

 
Musical Fidelity NuVista 800 i KEF Blade Two - dni o...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 25 maja 2016

Nadchodzący tydzień będzie prawdziwym świętem dla miłośników dobrej muzyki oraz prawdziwego, koncertowego brzmienia w północno-wschodniej Polsce – i nie tylko. sklep.RMS.pl zaprasza na Dni Otwarte nowej lokalizacji salonu RMS.pl! Jest to pierwsza okazja w Polsce, aby zobaczyć i posłuchać topowego wzmacniacza NuVista 800 od Musical Fidelity oraz pierwsza okazja w Białymstoku i jedna z niewielu w Polsce, aby zapoznać się z niecodziennymi kolumnami KEF Blade 2.

Więcej…

 
YouTube vs. Muzyka - oglądalność nie równa się ...
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 24 maja 2016

Raport brytyjskiej organizacji reprezentującej interesy przemysłu muzycznego na Wyspach, BPI (British Phonographic Industry) ukazał duże rozbieżności pomiędzy popularnością strumieniowanej muzyki a zyskami, które to przynosi. Ogromny wzrost oglądalności materiałów na YouTube nie przynosi porównywalnego dochodu – większy zysk przyniosła sprzedaż płyt winylowych. Według BPI najwięcej tracą na tym sami artyści, a za nimi - muzyka. Dlaczego? Szerzej opisujemy sprawę w RMS.pl.

Więcej…

 


Strona 9 z 111