Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Vnyl Trntbl - gramofon ze Spotify, Bluetooth i Airpl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
czwartek, 19 maja 2016

Kiedy przed kilkoma miesiącami opisywaliśmy gramofon Pro-Jecta z wyjściem optycznym przeczuwaliśmy, że nie jest to ostatnie słowo w unowocześnianiu gramofonów. Nie spodziewaliśmy się jednak urządzenia, które potrafi strumieniowo wysyłać muzykę przez AirPlay i Bluetooth, łączyć się z Sonosem oraz automatycznie rozpoznawać odtwarzany utwór, by tworzyć playlisty w Spotify. Przed Państwem Vnyl Trntbl, w wolnym tłumaczeniu – Grmfn.

Więcej…

 
iFi Audio iPhono2
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
środa, 18 maja 2016

W ofercie iFi Audio – producenta zminiaturyzowanego, audiofilskiego sprzętu hi-fi – pojawiły się dwa nowe urządzenia, będące odświeżonymi, udoskonalonymi wersjami produktów już wcześniej dostępnych w ofercie. Producent zupełnie tego nie kryje, dodając „dwójki” do nazw nowości. Są to przedwzmacniacz gramofonowy iPhono2 oraz reduktor szumu USB iPurifier2. Dziś opiszemy bliżej pierwsze urządzenie.

Więcej…

 
Klipsch Heresy III - prezent na 70-lecie
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 16 maja 2016

Amerykański Klipsch w tym roku obchodzi 70-lecie swojej działalności. Z tego powodu do sprzedaży trafia limitowana edycja kolumn podstawkowych Heresy, wyprodukowanych po raz pierwszy w 1957 roku.

Więcej…

 
Spotify rośnie w siłę - już 30 milionów subskry...
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 13 maja 2016

W ciągu ostatniego roku Spotify podwoiło liczbę swoich subskrybentów. Jonathan Forster, wiceprezes Spotify, w jednym z ostatnich wywiadów powiedział Reutersowi, że tak duży wzrost jest zasługą powstania Apple Music. Brzmi nielogicznie? To tylko pozory.

Więcej…

 
Pro-Ject 2Xperience Primary Acryl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 09 maja 2016

Na zakończonych w niedzielę trzydziestych piątych targach High End Show 2016 austriacki Pro-Ject zaprezentował nową wersję gramofonu 2Xperience. Nowy produkt nosi nazwę 2Xperience Primary Acryl – a to z uwagi na przezroczystą podstawę wykonaną z akrylu.

Więcej…

 
Bowers & Wilkins sprzedane!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
czwartek, 05 maja 2016

W portalu What Hi-Fi? pojawiła się informacja, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów kolumn głośnikowych, Bowers & Wilkins zmienił właściciela. Firma została sprzedana Eva Automation, założonej przez Gideona Yu, byłego dyrektora ds. finansów Facebooka i YouTube, prywatnie pasjonata AV. Redaktorzy podejrzewają, że B&W pójdzie w kierunku popularnych dziś systemów multiroom.

Więcej…

 


Strona 10 z 111