Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Wielu korzysta, mało kto płaci. Badanie brytyjskic...
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 23 czerwca 2016

Spotify Free – jak pokazywaliśmy przed kilkoma dniami – niewątpliwie rośnie w siłę. Skłonność do płacenia za tę usługę jest jednak równie duża, co zapał do płacenia abonamentu RTV. Badanie przeprowadzone na 15.000 Brytyjczyków pokazało, że jedynie 14% próby płaci za subskrypcję serwisów muzycznych. 10% z nich za to regularnie „pożycza” konto od znajomych.

Więcej…

 
Spotify konkurencją dla radia FM? Badanie TNS Study
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 20 czerwca 2016

Spotify opublikowało raport agencji TNS Study przygotowany na potrzeby reklamodawców. W ubiegłym roku TNS przeprowadziło badanie na próbie ponad 20.000 użytkowników Spotify Free w dziesięciu europejskich krajach. Okazało się, że serwis zbliża się popularnością do tradycyjnych stacji radiowych.

Więcej…

 
Polk Audio i Definitive Technology - nowa wersja apl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 16 czerwca 2016

Na początku czerwca bieżącego roku ukazała się kolejna aktualizacja do aplikacji Polk Omni oraz Definitive Technology, obsługujących nowe urządzenia wspomnianych firm z bezprzewodowych serii Omni oraz Wireless. Znajduje się w niej kilka nowości, o których warto wspomnieć. Wspominamy więc.

Więcej…

 
PrimeSeat - streaming w jakości DSD
Aktualność
+ 3
+ 0
czwartek, 09 czerwca 2016

W ostatnich tygodniach sporo miejsca poświęciliśmy nowemu formatowi oferującemu dźwięk w wysokiej rozdzielczości, MQA. Wcześniej był czas na Tidala, pierwszą aplikację strumieniującą muzykę wielkich wytwórni w jakości bezstratnej. Tymczasem po drugiej stronie świata po cichu rozwijał się PrimeSeat – japoński serwis, oferujący bezpłatny streaming w jakości... DSD.

Więcej…

 
Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
wtorek, 07 czerwca 2016

Od poniedziałku, trzydziestego maja do soboty, czwartego czerwca trwały dni otwarte nowego salonu sklep.RMS.pl przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku. W tym czasie w sali odsłuchowej stereo prezentowane były urządzenia z najwyższej półki, które z czystym sumieniem można określić jako hi-end. Znakomitą większość stanowił sprzęt brytyjski: wzmacniacz Musical Fidelity Nu-Vista 800 i odtwarzacz CD tej samej firmy, M6scd oraz kolumny podłogowe KEF Blade Two. Urządzenia spięte były przewodami Chord Sarum oraz Cardas Audio Clear Light. Wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili w tym czasie serdecznie dziękujemy – spotkanie z Wami było dla nas wielką przyjemnością! Dziś zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia. Zajrzyjcie, być może znajdziecie na nich również siebie.

Więcej…

 
Stereo i kino domowe w jednym? Test Arcama SR250
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
czwartek, 02 czerwca 2016

Pierwsze informacje o Arcamie SR250 pojawiły się na początku listopada ubiegłego roku. Amplituner wzbudził zainteresowanie w kręgach audiofilskich nie tylko z uwagi na renomę, jaką cieszy się brytyjska marka. Połączenie dwóch końcówek mocy z funkcjonalnością amplitunera kina domowego było pomysłem co najmniej nowatorskim. Amplituner doczekał się recenzji w kilku magazynach branżowych. Przyszedł czas na What Hi-Fi?

Więcej…

 


Strona 10 z 112