Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Zapraszamy na odsłuchy w Białymstoku dn. 29.09.200...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 28 września 2009
Zapraszamy wszystkich dnia 29 września 2009r. na odsłuchy w Salonie RMS.pl, ul. Handlowa 7, Białystok.
Tym razem przygotowaliśmy poniższy zestaw:
Elektronika:
- Odtwarzacz CD Xindak MUSE 2.0 DELUXE
- Przedwzmacniacz Xindak XA-3250
- Końcówka mocy Xindak XA-8550
Kolumny: - Paradigm Studio 100 v.5
Interkonekty: - XLO ULTRA
Kabel głośnikowy: - XLO U12SG-8
Więcej informacji na naszym forum: Forum.RMS.pl

Prosimy o potwierdzenie przybycia mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, šeby go zobaczyć. w tytule wpisując Odsłuchy wrzesień 2009.

 
Nagroda EISA 2009/2010 dla odtwarzacza SACD Marantz ...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 14 września 2009
Nowoczesne odtwarzacze audio stają przed wieloma wyzwaniami, a SA8003 Marantza spełnia wszystkie najważniejsze. Odtwarza płyty CD i dwukanałowe SACD, także pliki MP3, AAC i WMA dostarczone poprzez nowoczesny port USB, który może bezpośrednio kontrolować iPoda. Bazując na doskonałym SA7003, SA8003 korzysta też z pracy i tuningu Kena Ishiwaty, który podniósł jakość brzmienia do audiofilskich standardów.

 
Nagroda EISA 2009/2010 dla Harman/Kardon - wzmacniac...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Wzmacniacz Harman Kardon HK990 dołącza do grona laureatów prestiżowej nagrody EISA. Wyróżnienia EISA to Oscary branży elektroniki konsumenckiej, przyznawane już od 1982 roku. EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audio-Video) to organizacja skupiająca ponad 50 największych czasopism z tej branży, pochodzących z 20 krajów europejskich. W uzasadnieniu napisano: „To nie jest zwyczajny „nowy wzmacniacz” Harmana. HK990 reprezentuje nowy etap w ewolucji tego typu urządzeń." ... "Jego brzmienie jest adekwatnie zasobne, wciągające i ponadprzeciętnie detaliczne, kreuje głęboką i szeroką scenę. W skrócie: HK990 jest audiofilską okazją dla wszystkich entuzjastów naturalnego i dokładnego brzmienia.

 
Zapraszamy na stronę Focal.rms.pl!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 26 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą kolumn oraz stojaków głośnikowych firmy Focal. Ten francuski producent w swojej prawie 30-letniej historii ma tak znakomite konstrukcje jak, np. uznana na całym świecie seria Utopia.

 
Perfekcyjnie dobrany zestaw stereo Marantz KI Pearl ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 19 maja 2009
Na trzydziestolecie współpracy Ken Ishwita z Marantzem przygotowano prawdziwą niespodziankę. Nie często zdarza się bowiem, żeby doskonały napęd Super Audio CD oraz zintegrowany wzmacniacz pasowały do siebie tak idealnie. Nowe urządzenia KI Pearl to dzieła w samej istocie ekskluzywne już choćby dzięki temu, że powstanie ich zaledwie 500! Dokładnie, tylko pierwszych pięciuset miłośników muzyki będzie miało szansę wejść w posiadanie tych niezwykłych urządzeń. Wzmacniacz zintegrowany KI Pearl może poszczycić się mocą 90 watów na każdy z kanałów przy 8 Ohmach lub mocą 140 watów przy 4 Ohmach. Oznacza to, że poradzi on sobie bez trudu nawet z najbardziej wymagającymi kolumnami głośnikowymi. Dwustopniowa konstrukcja obwodów wewnętrznych gwarantuje przy tym niezwykle wysoki stosunek sygnału do szumu.

 
Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące gramofonów oraz wkładek, postanowiliśmy przygotować krótki artykuł na ten temat. Mogą Państwo dowiedzieć się na czym polegają różnice w budowie wkładek oraz dlaczego niejednokrotnie wkładka gramofonowa jest znacznie droższa od samego gramofonu. Oprócz tego znajduje się tam wiele praktycznych porad o kalibracji oraz prawidłowym połączeniu gramofonu.

 


Strona 110 z 112