Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowa wersja systemu muzycznego - Arcam Solo Neo
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 25 stycznia 2010
Korzystając z targów CES 2010 Arcam ogłosił wypuszczenie na rynek nowego produktu. Solo Neo to kombajn multimedialny, który posiada wyjście ethernet oraz moduł Wi-Fi wraz z anteną, które pozwalający na komunikację z innymi urządzeniami WiFi oraz routerem internetowym. Tym samym dostajemy możliwość korzystania z nieprzebranych zasobów internetowych stacji radiowych. Solo Neo obsługuje wszystkie popularne cyfrowe formaty muzyczne czyli mp3, flac, wav, aac. Na wyposażeniu systemu Arcama znajdziemy pięc wejść line-in i jedno wyjście nagrywające oraz odtwarzacz płyt CD/CD-R/CD-RW. Z ciekawostek warto wymienić opcję Zone 2, która pozwala niezależnie obsłużyć dwa wzmacniacze. Za przetwarzanie dźwięku odpowiada 24-bitowy procesor Wolfson.

 
S426 czyli duńska elegantka od Jamo
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 12 stycznia 2010
Siła S426 to dwa głośniki niskotonowe (140mm) i 25mm głośnik wysokotonowy o niskim rezonansie, w którym zastosowano technologię WaveGuide. Zakres częstotliwości w jakich operuje kolumna to 48-20.000 Hz, zaś skuteczność jest na poziomie 89 dB. Kolumny dostępne są także w zestawie kina domowego S 426 HCS 3.

 
Blade koncepcyjna kolumna od KEF'a
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
czwartek, 07 stycznia 2010
Blade to zdaniem inżynierów KEF'a to propozycja zupełnie nowej koncepcji domowego nagłośnienia. Po trzech latach intensywnych testów różnorodnych podejść do projektowania i produkcji kolumn udało się znaleźć najbardziej optymalną kombinację innowacyjnych i tradycyjnych rozwiązań oferującą nieskalanie czysty dźwięk. Wyjątkowość projektu firmy KEF polega na tym, że każdy element kolumny Blade tworzony był, tak aby zapewnić maksimum wydajności. Materiały zastosowane w budowie to między innymi włókna węglowa i drewno balsa.

Na system dźwiękowy kolumny składają się: cztery 25 centymetrowe głośniki basowe ułożone symetrycznie-przeciwstawnie, 75mm średniotonowiec obudowany specjalną konstrukcją żeberkową (kolejna generacja znanej technologii Uni-Q odpowiadającej za reprodukcję wokalu) oraz 25mm tweeter zbudowany z tytanu. Jednocześnie KEF ogłosił formalne rozpoczęcie współpracy ze słynną brytyjską stajnią sportów motorowych Prodrive, która brała udział w projektowaniu kolumn Blade. Współpraca między obiema firmami obejmuje wymianę informacji na temat stosowania technologii włókien węglowych oraz dostarczanie przez KEF'a systemów audio na linię produkcyjną Prodrive.

 
Nowości od Roth Audio!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 09 grudnia 2009
Rms.pl wprowadził do sprzedaży największą i najmocniejszą kolumnę produkcji Roth Audio sygnowaną nazwą Oli 4. Wysokie na prawie metr kolumny wyposażone zostały każda w dwa głośniki średnio-nisko tonowe o średnicy 17cm, jeden wysokotonowy o średnicy 25mm, oraz wyjście bi-wiring. Wysoka moc oscylująca w granicach 200W zapewnia świetną klarowność brzmienia i wypełnienie dźwiękiem praktycznie w każdym domowym pomieszczeniu. Stylistyka najnowszego modelu serii Oli łączy w sobie smukłość budowy, klasyczne miękkie linie z brytyjską elegancją. szczegóły na www.rothaudio.rafko.pl

 
Wkładki Sumiko dostępne w RMS.pl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
piątek, 04 grudnia 2009
Jesień 2009 przynosi kolejną nowość w ofercie RMS.pl. Pragniemy zaproponować Państwu wkładki gramofonowe japońskiej firmy Sumiko. Wysoka jakość wkładek Sumiko wynika z ponad 30-letniego doświadczenia firmy w produkcji akcesoriów audio. Wybrane modele Sumiko odnajdziecie Państwo w gramofonach Pro-Ject.

 
Nowości od Pro-Ject'a
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 30 listopada 2009
Z radością informujemy, że w listopadzie nasza oferta wzbogaciła się o asortyment austriackiej firmy Pro-ject, która jest znana z produkcji znakomitych gramofonów w wyważonej cenie. Podstawową zasadę firmy oddaje hasło - High End For Low Price. Oferowane przez nas serie to Debut Line, X-Line oraz RPM-Line. Zapraszamy do zakupu gramofonów Pro-ject wraz z wkładkami dostępnymi w naszym sklepie.

 


Strona 110 z 113