Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Znakomite kolumny Focal w naszej ofercie!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 12 listopada 2008
Z przyjemnością informujemy iż powiększyliśmy naszą ofertę kolumn głośnikowych o francuską firmę Focal cieszącą się uznaniem w całej europie. Dzięki innowacyjnemu podejściu do budowy zarówno poszczególnych głośników jak i gotowych kolumn powstają m.in. takie kultowe konstrukcje jak seria Utopia, która intryguję każdego audiofila od niemal 20 lat. Proponujemy Państwu zarówno poszczególne kolumny jak i całe zestawy z elektroniką w bardzo atrakcyjnych cenach.

 
Zapraszamy na stronę roth-audio.rms.pl!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 20 października 2008
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą głośników oraz stacji dokującej firmy Roth-Audio. Firma może pochwalić się innowacyjnym i przez niektórych uważanym za kontrowersyjne połączeniem stacji dokującej do iPoda z wzmacniaczem lampowym, dzięki niemu czyni dźwięk mp3 mniej sterylnym a barwa staje się bardziej "analogowa".

 
Zapraszamy na stronę scandyna.rms.pl!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 20 października 2008
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą głośników multimedialnych, stacji dokujących firmy Scandyna. Głośniki z naszej oferty pochodzą z serii Podspeakers które są nowością na polskim rynku która wciąż zadziwia i fascynuje na całym świecie. Warto nadmienić, że za stworzeniem tej flagowej serii głośników stał człowiek odpowiedzialny za zaprojektowanie legendarnej już kolumny NAUTILUS firmy B& W.

 
Seria głośników Podspeakers od firmy Scandyna!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 19 września 2008
Dla osób ceniących oryginalny wygląd sprzętu audio, mamy serie głośników, stacji dokujących w bardzo nowoczesnym wyglądzie, o zaskakująco dobrym brzmieniu. Głośniki z serii Podspeakers są nowością na polskim rynku która wciąż zadziwiają i fascynuje na całym świecie, nie tylko entuzjastów sprzętu Hi-Fi swoim niepowtarzalnym wyglądem i imponującym dźwiękiem.
Zapraszamy do zakupów!


 
JBL w naszej ofercie!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 02 września 2008
Możemy już, zaoferować Państwu całą ofertę kolumn głośnikowych oraz zestawów kina domowego renomowanej firmy JBL - mogącej się pochwalić sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu najwyższej klasy systemów nagłośnienia.
Zapraszamy do zakupów!


 
Znacznie poszerzyliśmy ofertę wzmacniaczy słuchaw...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 26 sierpnia 2008
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w odpowiedzi na spore zainteresowanie poszerzyliśmy ofertę wzmacniaczy słuchawkowych. Obecnie posiadamy w ofercie takie firmy jak Vincent, Creek, Grado, Beyerdynamic. Oprócz typowych wzmacniaczy do użytku domowego możemy zaoferować hi-endowe wzmacniacze lampowe dla prawdziwych koneserów dobrego brzmienia.

 


Strona 110 z 111