Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Mass Fidelity Core Sub

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Mass Fidelity Core Sub

Mass Fidelity Core Sub

Kiedy w styczniu 2016 roku kanadyjskie Mass Fidelity weszło na polski rynek, marka szybko stała się rozpoznawalna dzięki dwóm produktom. Audiofilski odbiornik Bluetooth Relay oraz bezprzewodowy holograficzny  głośnik Core (produkt powstał dzięki dofinansowaniu ze strony kanadyjskiej społeczności). Dziś do sprzedaży trafia kolejny produkt z rodziny Core - bezprzewodowy subwoofer nazwany po prostu Core Sub.

Młodsi bracia zwykle bywają więksi
Core Sub to wysokiej jakości subwoofer, którego charakterystyka brzmieniowa została przystosowana przede wszystkim do współpracy z głośnikiem holograficznym Core. Połączenie obu produktów skutkuje obszernym brzmieniem stereo dopełnionym rasowym, bogatym basem, który dodaje głębi do każdej ścieżki dźwiękowej, niezależnie czy jest to film, czy muzyka. Naturalnie Core Sub jest wyraźnie większy od Core, ale nie oznacza to, że będziemy mieli problem z ustawieniem go w pomieszczeniu.

Mass Fidelity Core Sub

Core Sub oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki połączeniu nowoczesnej technologii cyfrowej oraz klasycznej technologii elektroakustycznej w postaci:
  • procesora ARM sterującego funkcjami oprogramowania i multiroom
  • 2 procesorów DSP sterujących equalizacją sygnału
  • wzmacniacza o mocy 120W RMS
  • 3 membran 5.25 cala (3x13cm) o łącznej powierzchni blisko 40cm
Przewodowy i bezprzewodowy, w pionie i w poziomie
Poza łącznością bezprzewodową dedykowaną do pracy w ramach systemu Mass Fidelity, Core Sub został wyposażony w analogowe wejście jack 3.5mm, dzięki któremu może stać się ważnym elementem każdego systemu 2.1 lub kina domowego.

Mass Fidelity Core Sub

Ponadto Core Sub posiada pełen zestaw regulacji, w jakie wyposażony jest każdy subwoofer z wyższej półki:
  • regulacja fazy,
  • regulacja odcięcia
  • poziom wzmocnienia
Wszystko to pozwala na dopasowanie brzmienia Core Sub do osobistych upodobań. Zaś samo urządzenie wygląda nowocześnie i elegancko. Można je ustawić poziomo lub pionowo, w zależności od potrzeb, w czym pomogą wykręcane nóżki.


Mass Fidelity Core Sub

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL BassPro Micro

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z...

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Onkyo LS7200

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki....

» JBL SB450

Kto, jeśli nie koncern HARMAN, może iść w pierwszym szeregu za najnowszymi trendami? JBL poinformował o wprowadzeniu do oferty pierwszego soundbara zaprojektowanego do...

» Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku

Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn klasy premium hi-fi wprowadza do sprzedaży w Polsce soundbar 3.1, który jest...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież