Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Subwoofery
Subwoofery
Harman Kardon Sabre
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 13
+ 0
poniedziałek, 28 października 2013

Harman Kardon wprowadza do sprzedaży kolejny zestaw nagłośnienia do kina domowego, składający się z soundbara i subwoofera. Producent stawia na niezwykle małe wymiary, bowiem subwoofer ma 86mm grubości, a soundbar tylko 32mm.

 

Więcej…

 
Odsłuchy kina domowego Definitive Technology BP-804...
Aktualność
+ 23
+ 0
środa, 23 października 2013

Wychodząc naprzeciw wielu sugestiom i prośbom o odsłuch kina domowego w sali kinowej RMS.4D, RMS.pl ogłasza otwarte tygodniowe odsłuchy systemu kina domowego Defintive Technology Super Towers.

 

Więcej…

 
Definitive Technology Mythos SSA-42 w połączeniu z...
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 37
+ 0
środa, 18 września 2013
Zainspirowany niesamowitym wzrostem popularności produktów typu soundbar poczułem potrzebę przetestowania Mythos SSA-42 - produktu uchodzącego za jednego z najlepszych swojej klasie – wprost ze stajni Definitive Technology.

 

Więcej…

 
Velodyne Digital Drive Plus 18+ - opinie, test, rece...
Aktualność
+ 4
+ 0
wtorek, 26 marca 2013

Stereophile wziął na warsztat jeden z topowych modelów legendarnego Velodyne. Co możemy uzyskać za cenę ponad 30.000 zł?

Zdaniem Redakcji najlepszy na planecie Ziemia bas, który każdy zainteresowany audiofil i kinoman będzie w stanie dopasować do swoich własnych upodobań.

Szczególnie osoby, które uwielbiają bas w muzyce powinny zainteresować się topowym Velodyne - w recenzji podkreślono, że zróżnicowanie, faktura, artykulacja i muzykalność DD 18+ stoi na maksymalnym do uzyskania poziomie.

Odtwarzanie różnorodnych instrumentów operujących w zakresie niskich tonów jest absolutnie perfekcyjne. Jeśli chodzi o funkcjonalność to nie sposób cokolwiek więcej do DD 18+ dodać.

Mamy tu 7 ustawień podstawowych, 4 filtry, 3 tryby equalizatora. Do obsługi setupu obsługiwanego z poziomu Windowsa producent dołączył 38-stronnicową książkę.

Cena i specyfikacja Velodyne Digital Drive 18 Plus

 


 
REL Habitat 1 - subwoofer jak ...grzejnik
Aktualność
+ 5
+ 1
czwartek, 28 lutego 2013

1500 funtów to cena za jaką każdy z nas może mieć brytyjski "kaloryferosubwoofer".

Na pierwszy rzut oka ścienny podwieszany subwoofer RELa różni sie od kaloryfera brakiem rur. Kabli też nie warto tu szukać, ponieważ Habitat 1 to produkt bezprzewodowy.

Ciekawostka od RELa jest niezwykle kompaktowa - na tyle, że maksymalna średnica głośnika to 6.5 cala. Aby dodać mu wigoru dołożono jeszcze jeden aktywny przetwornik (również 6.5 cala) oraz 10-calową pasywną membranę z tyłu.

Habitat nie zaszokuje nikogo mocą - mamy tu do dyspozycji raptem 200W RMS. Niewiele jak na tak zaporową cenę.

 


 
REL R-528SE - edycja specjalna nowego subwoofera REL
Aktualność
+ 3
+ 0
środa, 27 lutego 2013

Sumiko, właściciel marki REL zapowiedział, że właśnie zakończyły się pracę nad nowym subwooferem.

Nowy stary subwoofer to przebudowany model R-528, który uzbrojono w kilka zaawansowanych rozwiązań znanych dotychczas tylko z RELowego flagowca - Gibraltar G-1.

Konkretne zmiany w stosunku do standardowego modelu to inna amplifikacja, grubsze ściany obudowy oraz inny przetwornik. R-528SE będzie wyposażony w dwa przetworniki, jeden aktywny, grający do przodu, oraz drugi, pasywny skierowany w dół. Ciekawostką jest, że głośniki jakie REL zdecydował się zastosować to te same 12-calowy jednoski z włókna węglowego, jaki można odnaleźć w G-1 Gibraltar.

Wzmacniacz posiada moc 500W RMS i jest wyposażony w technologię Nextgen. Waga to 26kg, zaś cena opiewa na 2800 USD.

W Polsce należy spodziewać się ceny grubo powyżej 10.000zł.

 


 


Strona 5 z 8