Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Telewizory
Netflix w Polsce - wciąż czekamy
Aktualność
+ 13
+ 0
piątek, 03 kwietnia 2015

Od kilku miesięcy słychać plotki o planowanym wejściu Netflixa - światowego giganta VOD - na polski rynek. Oczekiwania są duże, niecierpliwość internautów się wzmaga, ferment wśród rodzimych producentów TV wzmaga się. A konkretów, jak na złość, brak. Tymczasem z obozu Netflixa przybywają kolejne interesujące informacje. Jakie? Zobaczcie w RMS.pl.

Więcej…

 
Sony wychodzi z kryzysu - nowy plan operacyjny
Aktualność
+ 24
+ 0
środa, 25 lutego 2015

W trzecim tygodniu lutego firma Sony ujawniła szczegóły nowego planu operacyjnego. Japoński gigant od siedmiu lat przeżywa kryzys. Sześciokrotnie w tym okresie zakończył rok fiskalny z wysokim poziomem strat netto, które łącznie wyniosły 7,8 mld dolarów.

Więcej…

 
Loewe Art 60, Art 45, Art 40 i Art 32
Aktualność
+ 12
+ 0
środa, 24 września 2014

Wśród producentów telewizorów niemiecka firma Loewe jest marką wyjątkową. Przed właściwym rozpoczęciem produkcji kin domowych, w jej ofercie znajdowały się telewizory odtwarzające wielokanałowy dźwięk. Dziś przedstawimy nową serię - Art.

 


Więcej…

 
Sharp UD20 4K Ultra HD LED
Aktualność
+ 13
+ 0
środa, 10 września 2014

Już niedługo w sklepach pojawią się nowe telewizory od Sharpa, UD20 4K Ultra HD LED. Jak wszystkie nowe telewizory, ultranowoczesne, wyposażone w najnowsze technologie, wiernie oddające oryginalne nagrania... Z tą różnicą, że to prawda. Potwierdza to certyfikat THX 4K Display.

 


Więcej…

 
4K Ultra HD TV ostateczna definicja
Aktualność
+ 13
+ 1
poniedziałek, 14 lipca 2014

Technologia Ultra HD 4K jest wciąż stosunkowo młoda, nawet biorąc margines na zawrotne tempo rozwoju branży elektronicznej. Przez okres dwóch lat od wdrożenia nie została ustalona jej jednolita definicja. Rodziło to dezorientację, zarówno producentów, jak i dystrybutorów oraz konsumentów. Zaradzić temu problemowi postanowiło CEA (Consumer Electronics Association). Standardy Ultra HD 4K zostały ustalone.

 


Więcej…

 
Sharp LC-80LE857
Aktualność
+ 18
+ 0
wtorek, 04 lutego 2014

80-calowy telewizor LC-80LE857 to jeden z największych modeli Sharp'a – producenta słynącego z produkcji telewizorów. Urządzenie pochodzi z serii AQUOS i wyposażone jest w szereg zaawansowanych technologii umożliwiających wyświetlanie obrazu wysokiej jakości Full HD (1920x1080p).

 

Więcej…

 


Strona 3 z 20