Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
JBL Pebbles
Aktualność
+ 19
+ 0
wtorek, 15 października 2013

JBL Pebbles to niewielkie głośniki komputerowe pracujące w systemie 2.0 zaprezentowane przez JBL na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. To produkt przeznaczony do laptopów, mający zapewnić wysokiej jakości dźwięk oraz oszczędność miejsca na biurku.

 

Więcej…

 
Intel Thunderbolt - kolejny standard przesyłu danyc...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 1
poniedziałek, 14 marca 2011
Thunderbolt to kolejna technologia przesyłu danych, która umożliwia przesył informacji z prędkością do 10Gb/s, czyli z prędkością podobną do łącza HDMI i dwa razy szybciej od USB 3.0. W założeniu Thunderbolt pozwala na przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi oraz przesył obrazu Full HD zgodnego z Display Port.

 
Referencyjne kable USB od Wireworlda.
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 1
środa, 24 listopada 2010
Wireworld Cable Technology, przedsiębiorstwo słynące z najwyższej jakości interkonektów audio-video zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży wysokiej klasy przewodów USB. Platinum Starlight oraz Silver Starlight to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie audiofilskiego rynku, który od kilku lat coraz łaskawszym okiem spogląda na urządzenia DAC. Pierwsze kable USB od Wireworlda pojawiły się na rynku w 2008 roku i okazały się się sporym sukcesem, stąd firma zdecydowała się pójść za ciosem. Ceny za 1 metr to 599 USD (seria Platinum) oraz 299 USD (seria Silver).