Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Wzmacniacze-stereo
Perfekcyjnie dobrany zestaw stereo Marantz KI Pearl ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 19 maja 2009
Na trzydziestolecie współpracy Ken Ishwita z Marantzem przygotowano prawdziwą niespodziankę. Nie często zdarza się bowiem, żeby doskonały napęd Super Audio CD oraz zintegrowany wzmacniacz pasowały do siebie tak idealnie. Nowe urządzenia KI Pearl to dzieła w samej istocie ekskluzywne już choćby dzięki temu, że powstanie ich zaledwie 500! Dokładnie, tylko pierwszych pięciuset miłośników muzyki będzie miało szansę wejść w posiadanie tych niezwykłych urządzeń. Wzmacniacz zintegrowany KI Pearl może poszczycić się mocą 90 watów na każdy z kanałów przy 8 Ohmach lub mocą 140 watów przy 4 Ohmach. Oznacza to, że poradzi on sobie bez trudu nawet z najbardziej wymagającymi kolumnami głośnikowymi. Dwustopniowa konstrukcja obwodów wewnętrznych gwarantuje przy tym niezwykle wysoki stosunek sygnału do szumu.

 
Amplitunery oraz wzmacniacze Denon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 04 lutego 2009
Posiadamy w sprzedaży amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-ray oraz wzmacniacze Denon firmy która zawsze słynie z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń, obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Z czasem będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty tej marki.
Zapraszamy do zakupów!

 
Zapraszamy na stronę roth-audio.rms.pl!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 20 października 2008
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą głośników oraz stacji dokującej firmy Roth-Audio. Firma może pochwalić się innowacyjnym i przez niektórych uważanym za kontrowersyjne połączeniem stacji dokującej do iPoda z wzmacniaczem lampowym, dzięki niemu czyni dźwięk mp3 mniej sterylnym a barwa staje się bardziej "analogowa".

 
Nowy producent kolumn oraz urządzeń A/V w naszej o...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
piątek, 19 września 2008
Wprowadziliśmy do naszej oferty Roth Audio firma ta oferuje innowacyjne, wysokiej jakości wzmacniacze, stacje dokujące do iPoda oraz kolumny przy bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów!


 
Znacznie poszerzyliśmy ofertę wzmacniaczy słuchaw...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 26 sierpnia 2008
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w odpowiedzi na spore zainteresowanie poszerzyliśmy ofertę wzmacniaczy słuchawkowych. Obecnie posiadamy w ofercie takie firmy jak Vincent, Creek, Grado, Beyerdynamic. Oprócz typowych wzmacniaczy do użytku domowego możemy zaoferować hi-endowe wzmacniacze lampowe dla prawdziwych koneserów dobrego brzmienia.

 


Strona 19 z 19