Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Wzmacniacze-stereo
Cambridge Audio 851A - hi-end z UK.
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
piątek, 11 maja 2012

851A to najnowszy wzmacniacz Cambridge Audio, który prezentuje się niezwykle okazale już na zdjęciach i w opisach. Po pierwsze, 851A to kolejny wzmacniacz w klasie XD a jego pobór mocy to 800W! Zaś wyjściowa moc to minimum 120W na kanał przy 8 ohmach. Niemniej imponująco prezentuje się poziom THD, który zdaniem producenta wynosi 0,001%! Gdy zajrzymy "pod maskę" to oczom ukaże się potężne trafo, które zajmuje większą część wzmacniacza, do tego dwa odseparowane kanały z końcówkami mocy - niemal dual mono! Cena? Bardzo konkurencyjna.

Cena i specyfikacja Cambridge Audio 851A

 


 
Fatman Mi-Tube - bombowe maleństwo!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Fatman zapowiedział nowy wzmacniacz lampowo-tranzystorowy - z nie mniej szalonym designem niż w przypadku innych modeli. Mi-Tube występuje w kolorze śnieżniobiałym lub czarnym piano gloss. Posiada dwa wejścia liniowe, łączność Bluetooth oraz 28 watt mocy na kanał. A to oznacza, że bez większych problemów napędzi nie tylko duże monitory, ale także sporą liczbę kolumn podłogowych! Cena? Zapowiada się niezwykle konkurencyjnie!

 

 

 


 
Polk Audio LSI M707 – test, recenzja, opinie.
Test
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
wtorek, 03 kwietnia 2012

To hi-end pełną gębą, którego możliwości wydają się być nieograniczone czymkolwiek poza elektroniką, akcesoriami i pomieszczeniem w którym zagrają.


 
Marantz PM 6004 - test, opinie, recenzja.
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
piątek, 23 marca 2012

PM 6004 to mocny zawodnik - taka jest przynajmniej obiegowa opinia. Potwierdza ją test zrobiony przez Amerykanów z magazynu Ecoustics. Po pierwsze dowiadujemy się z testu, jakie są różnice miedzy modelem 6003 a aktualnym. Przede wszystkim chodzi o ścisłe rozdzielenie funkcji przedwzmacniacza od wzmacniacza, na tyle ile jest to możliwe we wzmacniaczu zintegrowanym. Dokładniej rzecz ujmując to producent twierdzi, że w PM6004 przedwzmacniacz i wzmacniacz posiadają kompletnie rozdzielone układy zasilające. Integracja polega na wspólnej obudowie. Ponadto producent zoptymalizował działanie tych dwóch komponentów. Pora na kilka zdań jeśli chodzi o brzmienie Marantza. A jest ono bardzo dynamiczne, otwarte, naturalne oraz bogate w tony. Minusem jest nie do końca wybrzmiewający i obciążony bas. Z drugiej strony, taka prezentacja niskich tonów spodoba się miłośnikom skocznego i delikatnego basu. Pochwalono także znakomitą separację między kanałami stereo oraz coś co niezawsze spotyka się we wzmacniaczach tranzystorowych w tej cenie - bogatą i lekko ocieploną średnicę. Dodajmy do tego dwa komplety wyjść głośnikowych oraz przyzwoity przedwzmacniacz gramofonowy i mamy bardzo solidną podstawę zestawu stereo klasy średniej.

 

Specyfikacja i cena Marantz PM6004

 


 
Fatman iTube MKII Roth OLi 20 - test, recenzja, opin...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 12 marca 2012

Serwis HD-Opinie przetestował Fatmana iTube oraz Roth OLi 20 - efekt bardzo dobry. Oddajmy głos Redakcji: "Mimo dość luzackiej formy, to poważny kawał HiFi. Budżetowego HiFi, ale też nie pozbawionego autorytetu i szczypty wyrafinowania (średnica). To ciepłe, pełne brzmienie, nieco ciemne, to bardzo muzykalne granie, to sprzęt który z dobrymi głośnikami (oraz słuchawkami) może być rozpatrywany jako całkiem sensowna alternatywa dla „dużego” HiFi, szczególnie gdy przyjdzie mu grać w pomieszczeniu nie większym niż 20 metrów kwadratowych. Fatman iTube MK II otrzymuje od nas rekomendację, bo potrafi udowodnić swoje kompetencje, na przekór pozorom, luzackiej powierzchowności, która skrywa rasowy dźwięk".

 

Cała recenzja tutaj

 


 
Fatman Trinity Roth Oli 20 Oli 30 – test, recenzja...
Test
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 06 marca 2012
Na tle konkurencyjnych produktów Fatman Trinity jawi się jako wzmacniacz wyjątkowy. Zazwyczaj w tej cenie otrzymujemy stację dokującą z głośnikami – owszem, nieraz ładnie grającą, ale jeśli zechcemy czegoś więcej jej możliwości szybko się skończą.

 

 


 


Strona 10 z 19