Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Wzmacniacze-stereo
Pierwsze kroki przed zakupem sprzętu audio-video
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 10
+ 0
czwartek, 10 września 2015

Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu audio-video? Czy warto modernizować stare systemy, dokupując do nich nowe elementy? Co jest niebezpieczeństwem, na które wielu Klientów powinno zwrócić uwagę? Tymi kwestiami zajmiemy się w poniższym artykule.


 
Jak dopasować kolumny (głośniki) do wzmacniacza?
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 13
+ 0
czwartek, 03 września 2015

Wzmacniacz stereo i kolumny głośnikowe są podstawowym zestawem audio dla wielu pasjonatów muzyki w dobrej jakości. Rynek w obu segmentach jest dziś bardzo szeroki – a logiczne jest, że kupno pierwszego lepszego wzmacniacza i pierwszych lepszych kolumn, byle mieściły się w budżecie, nie jest najlepszym pomysłem. Czym więc należy się kierować w doborze zestawów stereo? Jak uniknąć uszkodzenia kolumn przez obciążenie ich nadmierną mocą? W jaki sposób dopasować charakterystykę brzmieniową? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.


 
Monachium High-End Show 2015 Fotorelacja
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 9
+ 0
środa, 20 maja 2015

Przedstawiciele RMS.pl jak co roku odbyli podróż  na jedne z najciekawszych targów w naszej części Europy - Monachium High-End Show 2015.


 
Monachium High End Show 2015
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 12
+ 0
czwartek, 14 maja 2015

Dziś w Monachium zaczynają się największe w Europie targi sprzętu audio z najwyższej półki, High End Show 2015. To już 34-ta edycja imprezy.


 
Prezenty Gwiazdkowe 2014 - darmowa wysyłka od 300 z...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 17
+ 0
poniedziałek, 22 grudnia 2014

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia sklep RMS.pl przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Przez cały grudzień zamówienia, których wartość przewyższa 300zł, będą wysyłane za darmo!


 
Polskie Radio w jakości cyfrowej w kolejnych miasta...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 12
+ 0
czwartek, 09 października 2014

Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski poinformował, że Polskiego Radia w jakości cyfrowej można słuchać również w Łodzi i Opolu. Do tej pory ta możliwość dostępna była w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.


 


Strona 2 z 19