Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

NAD D3020 - test, recenzja, opinie

Drukuj PDF
+ 19
+ 1

W amerykańskiej sieci nareszcie pojawiła się jedna z pierwszych recenzji najnowszego urządzenia od NADa - cyfrowego wzmacniacza stereo D3020. Pierwsza recenzja pojawiła się w serwisie Cnet.

 D3020 to wzmacniacz najnowszej generacji, który skierowany jest do użytkowników, których głównych źródłem dźwięku będzie komputer (przez gniazdo USB lub wejście S/PDIF) lub smartfon (Bluetooth apt-X) stąd zazwyczaj posiadają niewiele miejsca na biurku.


Chociaż D3020 to niewielkie pudełko nie ma problemu z wysterowaniem dużych podłogowych kolumn - redakcja pozwoliła sobie na podpięcie potężnych PSB Image T6. Efekt? Zadziwiający, najniższy bas w PSB zagrał pełną gębą.
Scena stereofoniczna została określona jako niezwykle głęboka, przestrzenna i szeroka. W porównaniu do konkurentów w cenie ok 2000 pln (499 usd) D3020 zabrzmiał zdecydowanie bardziej naturalnie, z lepiej zaznaczonymi instrumentami na scenie oraz pełniejszymi wokalami - redakcjia nie odnotowała ani śladu cyfrowych naleciałości.


Dźwięk z D3020 był na tyle zaskakujący dla redakcji Cnet, że zdecydowano się wręcz porównać go do znacznie droższego Peachtree Audio Decco65. Trudno o lepszą rekomendację.
   Tagi

Tematy pokrewne :

» NAD M50.2

NAD wprowadza do swojej oferty nowy produkt będący hybrydą znanych już M50 oraz M52. Nowe urządzenie sygnowane symbolem M50.2 to cyfrowy odtwarzacz muzyczny, który z...

» NAD C 338, C 368, C 388

NAD Electronics, uznany producent wysokiej klasy audio-video, ogłosił wprowadzenie do sprzedaży trzech nowych wzmacniaczy: C 338, C 368, C 388. Choć wizualnie utrzymują się...

» Monachium High End Show 2016 - fotorelacja

W Monachium trwają rozpoczęte 5. maja targi sprzętu AV najwyższej klasy, High End Show. To już 35-ta edycja imprezy, na której – jak co roku – nie mogło zabraknąć...

» Monachium High-End Show 2015 Fotorelacja

Przedstawiciele RMS.pl jak co roku odbyli podróż  na jedne z najciekawszych targów w naszej części Europy - Monachium High-End Show 2015.

» Monachium High End Show 2015

Dziś w Monachium zaczynają się największe w Europie targi sprzętu audio z najwyższej półki, High End Show 2015. To już 34-ta edycja imprezy.

» NAD M12

W pierwszym półroczu 2014r. na wszystkich targach sprzętu audiofilskiego, gdzie tylko było można je spotkać, entuzjastycznie przyjmowano nową partię produktów NAD...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież