Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Onkyo CS-N 1075

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Onkyo stale poszerza swoją ofertę o kolejne świetne produkty. Tym razem prezentujemy nowy sieciowy minisystem hi-fi, który mimo kompaktowych wymiarów spełnia najwyższe standardy producenta: dobrego dźwięku i szerokiej funkcjonalności.

CS-N 1075

W skład systemu wchodzą: amplituner sieciowy R-N755, odtwarzacz CD C-755 oraz dwudrożne kolumny D-175. Precyzyjne monitory z aramidową membraną niskotonową oraz 3cm kopułką wysokotonową odtwarzają czysty, precyzyjny dźwięk o częstotliwościach od 65 do aż 100.000Hz. Częstotliwość podziału zwrotnicy równa się 1700Hz, co sprawia, że – jak twierdzi producent - kolumny charakteryzują się niskim poziomem zniekształceń fazowych.

CS-N 1075

Amplituner sieciowy to serce prezentowanego systemu. Dzięki niemu system może łączyć się z innymi urządzeniami bezprzewodowo, za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay czy Google Cast. Daje również dostęp do usług aplikacji strumieniujących, w tym Spotify, Deezer czy Tidal.

CS-N 1075

Odtwarzacz CD wchodzący w skład systemu CS-N 1075 posiada mechanizm ładowania i odczytu płyty, który pracuje niezwykle cicho i płynnie. Obecność filtrów VLSC pozwala na minimalizację szumów cyfrowych.

Onkyo jak zwykle w swoim systemie stereo oferuje użytkownikom mnogość złącz, w tym USB, optyczne, koaksjalne, 2x RCA, Ethernet, USB czy przedwzmacniacz gramofonowy. Dodatkowo producent przewidział możliwość rozbudowania systemu, dlatego dołączył CS-N 1075 do rodziny produktów współpracujących z systemem multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów.

Cena i specyfikacja Onkyo CS-N 1075 w sklep.RMS.pl


CS-N 1075

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Onkyo TX-NR575E

Chociaż Onkyo wojuje nowe rynki, wciąż nie zapomina o produktach, z których jest najbardziej znane. Japoński producent przedstawia kolejny w ofercie amplituner kina...

» Onkyo Granbeat

Nie amplituner, nie odtwarzacz CD, ale... smartfon z funkcjami wysokiej klasy przenośnego odtwarzacza muzycznego. Onkyo przejmuje nowe rynki i robi to w świetnym stylu....

» Onkyo TX-8270

Onkyo prezentując kolejne produkty w swojej ofercie za każdym razem udowadnia, że jest na bieżąco z postępem technologicznym i aktualnie panującymi trendami. Nie było...

» Pioneer SX-S30DAB

Pioneer, podobnie jak Onkyo, wprowadza do sprzedaży nowy typ urządzenia: amplituner stereo ze złączami HDMI.

» Onkyo TX-SR373

Onkyo TX-SR373 to nowy budżetowy amplituner od Japończyków, który zawiera tylko to, co niezbędne, do oglądania kina domowego.

» Onkyo LS7200

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki....

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież