Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Onkyo R-N855

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Onkyo wprowadza na rynek nowy amplituner stereo z możliwością obsługi plików hi-res, rozszerzający gamę produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Urządzenie pozwala na strumieniowanie muzyki ze Spotify, Deezer i Tidal oraz współpracuje z AirPlay i Google Cast.

Onkyo R-N855

R-N855 posiada flagowy przetwornik C/A AKM 32-bit/768 kHz AK4490. Dwa potężne kondensatory wspomagają kontrolę głośników niskotonowych. Wszystko to zamknięte w solidnej, metalowej obudowie z panelem przednim oraz pokrętłem głośności, które wykonane są z aluminium.

Onkyo jak zwykle dostarcza użytkownikom szeroką funkcjonalność. Nowy amplituner stereo daje możliwość obsługi plików  DSD do 11.2MHz i 24-bit/192kHz sygnałów PCM hi-res. R-N855 pozwala na odbiór radia cyfrowego DAB/DAB+, a także strumieniowanie muzyki z najpopularniejszych serwisów jak Spotify, Deezer czy Tidal. Obowiązkowo obecny jest zatem moduł Wi-Fi. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w Bluetooth i możliwość połączenia za pomocą AirPlay oraz Google Cast. Urządzenie to dodatkowo rozszerza linię produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje bezprzewodowe przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów.

Onkyo R-N855

Mnogość złącz (optyczne, koaksjalne, liniowe 2x RCA, gramofonowe) pozwala na odtwarzanie muzyki z różnorodnych źródeł. Dodatkowo producent przewidział możliwość podłączania przez złącze USB dysków HDD, z których również mogą być przesyłane sygnały audio – również w formatach hi-res.

Obsługa amplitunera stereo - jak w przypadku znakomitej większości urządzeń Onkyo - odbywa się przy pomocy dołączonego do zestawu pilota lub intuicyjnej aplikacji sterującej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS.


Onkyo R-N855

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Onkyo TX-NR676E

Onkyo w niedługim czasie przedstawi następcę super popularnego modelu TX-NR656.

» Onkyo TX-NR575E

Chociaż Onkyo wojuje nowe rynki, wciąż nie zapomina o produktach, z których jest najbardziej znane. Japoński producent przedstawia kolejny w ofercie amplituner kina...

» Onkyo Granbeat

Nie amplituner, nie odtwarzacz CD, ale... smartfon z funkcjami wysokiej klasy przenośnego odtwarzacza muzycznego. Onkyo przejmuje nowe rynki i robi to w świetnym stylu....

» Onkyo TX-8270

Onkyo prezentując kolejne produkty w swojej ofercie za każdym razem udowadnia, że jest na bieżąco z postępem technologicznym i aktualnie panującymi trendami. Nie było...

» Pioneer SX-S30DAB

Pioneer, podobnie jak Onkyo, wprowadza do sprzedaży nowy typ urządzenia: amplituner stereo ze złączami HDMI.

» Onkyo TX-SR373

Onkyo TX-SR373 to nowy budżetowy amplituner od Japończyków, który zawiera tylko to, co niezbędne, do oglądania kina domowego.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież