Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Odsłuchy kina domowego Definitive Technology BP-8040ST w RMS.pl

Drukuj PDF
+ 23
+ 0

Wychodząc naprzeciw wielu sugestiom i prośbom o odsłuch kina domowego w sali kinowej RMS.4D, RMS.pl ogłasza otwarte tygodniowe odsłuchy systemu kina domowego Defintive Technology Super Towers.

 
W skład odsłuchiwanego systemu kina domowego Definitive Technology wchodzą:
- bipolarne półaktywne kolumny frontowe Definitive Technology BP-8040ST
- półaktywna kolumna centralna Definitive Technology CS-8080HD
- subwoofer o mocy 1500W z trzema membranami (2x30cm + 27cm) Definitive Technology SuperCube 8000Elektronika kina domowego to:
- amplituner kina domowego Onkyo TX-NR5010
- odtwarzacz Blu-ray Cambridge Audio Azur 751BDWyświetlacz:
- projektor z up-scalingiem do 4K Ultra HD JVC DLA-X55 RWE/RBEOdsłuchy odbędą się w dniach 21-25 października, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. W celu odbycia odsłuchu należy umówić się telefonicznie z obsługą sklepu RMS.pl.

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Polk Audio MagniFi Mini

RAFKO   Dystrybucja,   wyłączny   przedstawiciel   marki   Polk  Audio,   wprowadza   do   sprzedaży soundbar MagniFi Mini.

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Onkyo TX-SR373

Onkyo TX-SR373 to nowy budżetowy amplituner od Japończyków, który zawiera tylko to, co niezbędne, do oglądania kina domowego.

» CES 2017

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas jak zwykle nie zabrakło najważniejszych w branży producentów. Wśród nich znaleźli się między innymi Definitive Technology,...

» Onkyo LS7200

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki....

» Onkyo CS-N 1075

Onkyo stale poszerza swoją ofertę o kolejne świetne produkty. Tym razem prezentujemy nowy sieciowy minisystem hi-fi, który mimo kompaktowych wymiarów spełnia najwyższe...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież