Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według High Fidelity!
 


Nagrody roku 2015 magazynu High Fidelity zostały już przyznane. Z radością informujemy, że w tym roku to wyróżnienie zostało przyznane polskiej marce Melodika. Nagrodę Best Product 2015 otrzymały nowe kable głośnikowe Melodika Brown Sugar. Z tej okazji przypominamy specyfikację produktu i zapraszamy Państwa do zapoznania się z nią.

Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według High Fidelity!
BSC2450 - Kabel głośnikowy Brown Sugar
Najważniejsze cechy:
Potrójna niskopojemnościowa izolacja dielektryczna (spieniony polietylen o niskiej gęstości) zapewniająca bezstratną transmisję sygnału Geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone w celu eliminacji własnych interferencji Zaawansowana konstrukcja (przewód złożony z 3 różnej grubości wiązek) Wysokiej jakości polska miedź OFC o czystości 99.9999% (6N) Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według High Fidelity!
Technologie:
Konstrukcja Litz - technologia Spiral Litz - (każdy przewodnik izolowany osobno i skręcony)  Wiele pojedynczych żył przewodnika umieszczono w osobnej izolacji. W każdej nitce płynie całkowity prąd znajdujący się na wyjściu końcówki mocy. Jest to rozwiązanie dużo lepsze od standardowych kabli typu "linka", ponieważ elektrony nie przeskakują z żyły na żyłę, płynąc swoją drogą bez przerw. Przechodzenie elektronów z nitki na nitkę jest niepożądanym zjawiskiem powodującym utratę tzw. informacji subtelnych. Najważniejszą korzyścią z zastosowanej technologii jest równomierność rozkładu prądu w całym przekroju przewodu, a tym samym zwiększenie wydajności przesyłu sygnału. Efekt naskórkowości jest praktycznie wyeliminowany. Przewodniki powlekane materiałem LDPE co zapobiega utlenianiu miedzi. Technologia Multi-Gauge Core -  specjalna konstrukcja przewodu, z rozróżnieniem kilku grubości żył do niskich, średnich i wysokich tonów. Skręcenie żył kabla - zastosowanie plecionki (warkocza) spiralnie skręconej powoduje że wrażliwość na zakłócenia przewodu jest mała, bowiem indukowany w jednym przewodzie prąd, ma przeciwny kierunek niż w sąsiednim - przez co zakłócenia znoszą się wzajemnie.
Melodika Brown Sugar – nowe audiofilskie kable głośnikowe
BSC2330 - Kabel głośnikowy Brown Sugar
Najważniejsze cechy:
Potrójna niskopojemnościowa izolacja dielektryczna (spieniony polietylen o niskiej gęstości) zapewniająca bezstratną transmisję sygnału Geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone w celu eliminacji własnych interferencji Wysokiej jakości polska miedź OFC o czystości 99.9999% (6N) Melodika Brown Sugar – nowe audiofilskie kable głośnikowe
Technologie:
Konstrukcja Litz - technologia Spiral Litz - (każdy przewodnik izolowany osobno i skręcony)  Wiele pojedynczych żył przewodnika umieszczono w osobnej izolacji. W każdej nitce płynie całkowity prąd znajdujący się na wyjściu końcówki mocy. Jest to rozwiązanie dużo lepsze od standardowych kabli typu "linka", ponieważ elektrony nie przeskakują z żyły na żyłę, płynąc swoją drogą bez przerw. Przechodzenie elektronów z nitki na nitkę jest niepożądanym zjawiskiem powodującym utratę tzw. informacji subtelnych. Najważniejszą korzyścią z zastosowanej technologii jest równomierność rozkładu prądu w całym przekroju przewodu, a tym samym zwiększenie wydajności przesyłu sygnału. Efekt naskórkowości jest praktycznie wyeliminowany. Przewodniki powlekane materiałem LDPE co zapobiega utlenianiu miedzi. Cena i specyfikacja kabli głośnikowych Melodika Brown Sugar w sklep.RMS.pl
Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według High Fidelity!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony