HiFiMAN HE-1000 najlepszymi słuchawkami high-end 2016 według Audio-Video
 


Audiofilskie słuchawki HiFiMAN HE-1000 od momentu wprowadzenia ich na rynek – co stało się stosunkowo niedawno – były niejednokrotnie nagradzane przez prestiżowe media specjalizujące się w branży audio. Redakcja polskiego magazynu Audio-Video przyznała im kolejne wyróżnienie. HiFiMAN HE-1000 zostały wybrane Najlepszymi słuchawkami high-end 2016.

HiFiMAN HE-1000 - test Headfonics.com

Redakcja Audio-Video po raz pierwszy zdecydowała się na przyznanie Nagród Roku, informując w ten sposób swoich czytelników o najbardziej udanych, najlepiej wykonanych produktach w aż 28 kategoriach. Nagrodzone zostały zarówno urządzenia przenośne, jak i najdoskonalsze stacjonarne modele high-end. Cechą wspólną nagradzanych urządzeń miała być wyśmienita relacja ceny do jakości. Pierwsza gala Nagród Roku miesięcznika Audio-Video odbyła się 27 stycznia 2016 roku w warszawskiej Villi Foksal.


W uzasadnieniu przyznania nagrody dla HiFiMAN HE-1000 czytamy:
Drogie słuchawki high-end stają się pełnoprawnym elementem audiofilskich systemów odsłuchowych. Przestały być złem koniecznym. Dzięki takim konstrukcjom, jak szczytowe HiFiMAN-y, stają się realną alternatywą dla zestawów głośnikowych high-end – i to już nie tylko w przypadku braku możliwości odsłuchu głośnikowego (z uwagi na ograniczenia lokalowe czy późną porę), lecz także wtedy, gdy zwyczajnie chcemy zasmakować wszystkiego, co zostało wydane na płycie czy – tym bardziej – w plikach hi-res. Osiągnięcie równie wielkiej perfekcji reprodukcji w całym pasmie i takiego poziomu rozdzielczości jest w przypadku systemów opartych na głośnikach praktycznie nierealne.

Amerykańska firma może być z siebie dumna. Stworzyła genialne słuchawki, które zawładną w szczególności miłośnikami zwiewnego, wyjątkowo przestrzennego, lecz pełnopasmowego przekazu i maksymalnej rozdzielczości połączonej z absolutną gładkością i homogenicznością brzmienia. Jeszcze do niedawna było to zestawienie w praktyce nieosiągalne. HE-1000 zmieniły skalę odniesienia. To „nagłowna rewelacja”!

HiFiMAN HE-1000 - test TechPowerUp

Kolejne wyróżnienie dla HE-1000, prawdę mówiąc, nikogo nie zdziwiło. W dalszym ciągu nie sposób znaleźć konkurenta dla – co potwierdzają kolejne opinie klientów i fachowców – tych najlepszych słuchawek na świecie.

Cena i specyfikacja HiFiMAN HE-1000 w sklep.rms.pl

HiFiMAN HE-1000 najlepszymi słuchawkami high-end 2016 według Audio-Video

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony