Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku
 


Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn klasy premium hi-fi wprowadza do sprzedaży w Polsce soundbar 3.1, który jest oparty o najnowszy standard bezprzewodowej transmisji dźwięku – Play-Fi – wprost z laboratoriów DTS.

Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku W Studio Micro to jeden z najbardziej kompaktowych soundbarów na rynku. Przy czym z pewnością jest to najlepiej grający kompaktowy soundbar świata. Wynika to z unikalnej konstrukcji urządzenia oraz przetworników, które zostały specjalnie zaprojektowane do tego modelu. Pomimo wysokości 4.5cm Definitive Technology zdołał upchnąć w aluminiowej obudowie soundbara aż 7 przetworników, w tym 3 słynne głośniki wysokotonowe z aluminiowo-magnezową membraną obrabianą cieplnie i pokrywaną ceramiką. Dokładnie takie same zostały użyte w topowych kolumnach ST-L, których cena opiewa na 25.000zł.
Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku   Zupełną nowością są cztery trzycalowe przetworniki "stadionowe" odpowiadające za reprodukcję średnich tonów. Są to prawdopodobnie najbardziej kompaktowe aktywne pełnoprawne głośniki średniotonowe jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Do budowy nowych przetworników Definitive Technology wykorzystał doświadczenia przy konstruowaniu najcieńszych kolumn naściennych kolumn na rynku - serii XTR, która została uhonorowana nagrodą targów CES za najbardziej innowacyjny produkt w branży audio hi-fi.
Za niskie tony odpowiada subwoofer , który jest znany z dużo droższych i większych soundbarów: klasycznego W Studio oraz SoloCinema Studio. Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku Niezwykle zaawansowana sekcja akustyczna to dopiero początek wyposażenia nowego W Studio Micro. Cyfrowa obróbka dźwięku kinowego w jakości Blu-ray Dolby True HD i DTS-HD odbywa się za pomocą zaawansowanych procesorów DSP, które optymalizują dźwięk do trybu 3.1 lub 5.1, jeśli dołączymy do soundbara bezprzewodowe tylne głośniki surround (dostępne po aktualizacji oprogramowania). Odtwarzacz Blu-ray podłącza się przewodowo za pomocą złącza optycznego. Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku   Efektem powyższych zabiegów jest bez dwóch zdań najlepiej grający w swojej klasie soundbar, który generuje ciepłe, pełne i potężne wokale oraz scenę dźwiękową zbliżoną do klasycznego stereo. Dzięki ograniczeniu kanałów tylko do trzech oraz postawieniu na dużą liczbę najwyższej klasy przetworników W Studio Micro to soundbar, który potrafi odtwarzać muzykę i kinową ścieżkę dźwiękową na poziomie prawdziwego wolnostojącego systemu hi-fi.
Za odtwarzanie i przesyłanie muzycznych plików cyfrowych FLAC, WAV, MP3 i M4a oraz sterowanie soundbarem odpowiada system Play-Fi używany już w kilkudziesięciu innych urządzeniach na rynku. Oznacza to, że za pomocą jednej aplikacji możemy sterować nawet 16 urządzeniami wyposażonymi w łączność Play-Fi.   Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku Aktualnie oferta produktów Play-Fi siostrzanych marek Definitive Technology i Polk Audio należy do najobszerniejszej na rynku i składa się aż z 11 produktów na które składają się: głośniki bezprzewodowe, soundbary, wzmacniacze i odtwarzacze strumieniowe. Cena i specyfikacja Definitive Technology W Studio Micro w sklep.RMS.pl
Definitive Technology W Studio Micro - 4,5 centymetra najwyższej klasy dźwięku

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony