HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!
 


RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowe słuchawki Edition S. Są to najtańsze słuchawki nauszne w ofercie tej renomowanej marki i jedyne wyposażone w przetworniki dynamiczne.

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

W dotychczasowej palecie produktowej HiFiMANa brakowało lekkich i stosunkowo tanich jak na produkt audiofilski, słuchawek nausznych, o konstrukcji zamkniętej.  Edition S skutecznie wypełnia tę lukę wyznaczając nowy standard dla słuchawek przenośnych oferując aż 113dB realnej skuteczności przy ledwie 18 ohmach. A to wszystko przy pełnowymiarowym 50mm przetworniku dynamicznym.

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Edition S – najważniejsze cechy:
50mm przetwornik dynamiczny o skuteczności 113dB i impedancji 18 ohm
konstrukcja obudowy przetwornika przygotowana od odsłuchu otwartego lub zamkniętego – regulowana za pomocą klipsów zamocowanych na magnesach
super lekki i wygodny pałąk równomiernie rozkładający nacisk na całą powierzchnię głowy
asymetryczne hybrydowe (połączenie perforowanej skóry i weluru) nausznice zainspirowane nausznicami z modeli HE-400i oraz HE-560
kabel z mikrofonem i uniwersalnym sterowaniem dla iOS / Android / Windows waga całości to mniej niż 250 gram
HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Wysoka wydajność
Dzięki efektywności na poziomie 113dB oraz 18-omowej impedancji, Edition S mogą być bezproblemowo wysterowane przez każde przenośne źródło sygnału słuchawkowego - jak odtwarzacze przenośne czy smartfony - bez wyraźnie zauważalnych skaz w brzmieniu! 50mm przetworniki dynamiczne dostrojone są w sposób, który pozwala im dostarczać brzmienie zbliżone do referencyjnego.

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Uniwersalna konstrukcja – otwarta lub zamknięta
Edition S to pierwsze w historii firmy słuchawki i jedyne w tej cenie łączące w sobie dobrodziejstwa konstrukcji otwartej oraz zamkniętej. Dzięki montowanym na magnes klipsom zasłaniającym przetwornik szerokie możliwości regulacji brzmienia leżą od tej pory w rękach użytkowników.

Po zdjęciu klipsów możemy otrzymać dźwięk bardziej przestrzenny i szerszą scenę muzyczną, a przy tym nasze uszy będą lepiej wentylowane. Z kolei założenie klipsów pozwoli na odsłuch w miejscach, gdzie hałas nie pozwala na korzystanie z otwartych konstrukcji.

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Ergonomia – wyjątkowy pałąk i pady
Oddzielnym elementem ergonomii jest pałąk. Jeden z pierwszych prototypów Edition S został odrzucony na etapie projektowania z uwagi na niejednakową siłę nacisku, jaką pałąk wywierał na głowę słuchającego. Ta niedogodność została w odpowiednim momencie dostrzeżona i naprawiona. W finalnej wersji produktu nacisk został równomiernie rozłożony na każdym miejscu przylegania słuchawek.  Asymetryczne nausznice  podobnie jak w HE-1000, dostosowane są do kształtu ludzkiego ucha. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w długich sesjach odsłuchowych.
HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Stara szkoła, nowa jakość
Każdy egzemplarz Edition S jest wyprodukowany według najbardziej rygorystycznych standardów, które  odpowiadają za jakość flagowych modelów: HE-1000 i Edition X. Nowoczesny i elegancki jednocześnie wygląd jest zasługą pracy biura projektowego HiFiMANa mieszczącego się w amerykańskim Bostonie.

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!

Lekkie z obsługą każdego smartfona
Przy wadze jedynie 248g, Edition S mogą być z łatwością przenoszone i przechowywane w dołączonym pokrowcu przenośnym. Idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki poza domem. Aby zwiększyć wygodę, Edition S wyposażono w pilot sterujący smartfonami działającymi na systemach iOS i Android. Pilot pozwala na regulację głośności oraz odtwarzanie i zatrzymywanie muzyki. Kabel wyposażony jest w mikrofon.

Dźwięk
Wyjątkowo zaawansowane technologicznie i brzmieniowo HE-1000 zostały bardzo wysoko ocenione przez krytyków i klientów na całym świecie - coraz częściej można było usłyszeć opinię, że są to najlepsze słuchawki na świecie. Za mniej, niż jedną dziesiątą ich ceny Edition S prezentują znajomą, "rodzinną szkołę brzmienia, z której znany jest HiFiMAN. To dźwięk niezwykle bogaty, głęboki, dynamiczny, a jednocześnie lekki. Do tej pory takiego brzmienia próżno było szukać w słuchawkach dynamicznych. Dzięki swojemu doświadczeniu HiFiMAN-owi udało się połączyć zalety konstrukcji dynamicznych z brzmieniowymi walorami konstrukcji planarnych.

Cena i specyfikacja HiFiMAN Edition S w sklep.rms.pl

HiFiMAN Edition S już w sprzedaży!Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony