Nowe kable 2xRCA Melodika Purple Rain Black Edition MD2RD

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli oraz kolumn głośnikowych informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych, kierunkowych kabli 2x RCA MD2RD z dodatkowym, czarnym oplotem.

Black Edition to nowa, poprawiona wersja jednego z najlepiej rozpoznawalnych kabli sygnałowych na polskim rynku. Bazując na informacjach zwrotnych od klientów i testach wewnętrznych producent zdecydował o zmianie kabla sygnałowego na kierunkowy. Dodatkowo, charakterystyczną purpurę pokryto dodatkowym, czarnym oplotem o bardziej rasowym wyglądzie i znacząco wyższym poziomie wytrzymałości na fizyczne uszkodzenia.
MD2RD to interkonekt 2x RCA - 2x RCA służący do przesyłania stereofonicznego analogowego sygnału audio. Konstrukcja opiera się o dwa skręcone ze sobą przewodniki pokryte miedzianym oplotem. Każda z żył ma grubość 0,35mm2. Wysokiej jakości ekranowanie o gęstości pokrycia 99% gwarantuje znakomitą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Przewód łączony z wtykiem poprzez lutowanie wysokiej jakości cyną z srebrem, dzięki czemu styk jest bardzo pewny oraz zapewnia wysokiej jakości przesył sygnału.

Kabel jest kierunkowy, z oznaczonym źródłem.

 

Elektronika do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Melodika Md2R

Najważniejsze cechy:

  • Geometria: Dwa przewodniki skręcone ze sobą, pokryte miedzianym oplotem
  • Wysokiej jakości ekranowanie o gęstości pokrycia ponad 99% gwarantuje znakomitą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi
  • Przewód łączony z wtykiem poprzez lutowanie wysokiej jakości cyną ze srebrem
  • Wtyki pozłacane 24 karatowym złotem
  • Izolacja PE
  • Powłoka PVC
  • Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie

 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kable 2xRCA

 Melodika Md2R