Dali Opticon MK2

Firma Dali zaprezentowała odświeżoną linię Opticon MK2. W nowej serii od Dali znalazły się zarówno kolumny podłogowe jak i podstawkowe, a także kolumna centralna i naścienna.

Kolumny stereo w sklep.RMS.pl

 

Opticon MK2 składa się z dwóch par kolumn podłogowych: modeli 8 MK2 oraz 6 MK2. Dali Opticon 2 MK2 oraz 1 MK2 to kolumny podstawkowe. Firma Dali zaprezentowała również kolumnę centralną: Vokal MK2 oraz naścienną LCR MK2. Każdy z nowych modeli kolumn od Dali został wyposażony w 29 – milimetrowy przetwornik wysokotonowy miękką kopułką wyprodukowaną w oparciu o Dali Calisto C. Dodatkowo w kolumnach podłogowych oraz kolumnie centralnej i naściennej został użyty tweeter hybrydowy z niestandardową wstęgą 17 x 45mm.

Dali Opticon MK2

Kolumny z serii Opticon MK2 posiadają również nowe przetworniki średniotonowe z technologią SMC (Soft Magnetic Compound). Ich membrany zostały wykonane z włókna drzewnego, stosowanego już w modelach z serii Epicon. Dodatkowo producenci wykorzystali technologię Dual Flare, dzięki czemu zakłócenia powstające w bass-reflexie zostały zmniejszone.

Dali Opticon MK2

Konstrukcja kolumn z serii Opticon MK2 została zoptymalizowana pod kątem sztywności oraz minimalizacji rezonansu. Obudowy kolumn z płyt MDF. Front kolumn posiada grubość 25mm. Kolumny występują w trzech wersjach kolorystycznych: satin black, tobacco oak oraz satin white.

Dali Opticon MK2

Najważniejsze cechy:

  • nowa stylistyka kolumn
  • technologia SMC
  • hybrydowy tweeter
  • płyta frontowa o grubości 25mm
  • trzy wersje kolorystyczne

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny stereo