Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze Blu-Ray
Pierwsze płyty 4K Ultra HD Blu-ray w sprzedaży!
Aktualność
+ 4
+ 0
poniedziałek, 18 stycznia 2016

Po targach CES wiemy, że już w marcu rozpocznie się sprzedaż pierwszych odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray Panasonica i Samsunga. Fanów naprawdę dobrego kina domowego ucieszy fakt, że zaraz po tym w serwisach sprzedażowych pojawiły się też pierwsze filmy zrealizowane w nowym, najwyższym standardzie. Wiemy już, że tanio nie jest i najprawdopodobniej, tanio długo nie będzie. Ale co to za nowość, że za jakość trzeba płacić?

Więcej…

 
Gry w Ultra HD 4K: GTA V The Pinnacle of V
Aktualność
+ 6
+ 0
czwartek, 03 grudnia 2015

Na początku kwietnia do sprzedaży trafiła PC-owa wersja najsłynniejszej gangsterskiej gry świata, piątej odsłony GTA. W ostatnich dniach ukazała się modyfikacja, zatytułowana The Pinnacle of V, której twórcy zaimplementowali do gry tekstury w rozdzielczości 4K. Całość prezentuje się na tyle imponująco, że postanowiliśmy się podzielić tą informacją z Państwem.

Więcej…

 
Primare BD32 i BD32 MKII z obsługą Dolby Atmos
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 01 grudnia 2015

Szwedzkie Primare ogłosiło w ostatnich dniach, że ich topowe odtwarzacze Blu-ray, BD-32 i BD32 MKII, są w stanie obsługiwać najnowszy standard Dolby Atmos.

Więcej…

 
Ultra HD Blu-ray w liczbach
AktualnośćArtykuł
+ 2
+ 0
poniedziałek, 30 listopada 2015

Następca płyt Blu-ray - czyli Ultra HD Blu-ray - w połowie października został ostatecznie zdefiniowany. W tym samym czasie na targach CES Panasonic zaprezentował też prototyp pierwszego odtwarzacza nowego standardu. Postanowiliśmy podsumować informacje dostępne dotychczas w sieci i przedstawić Ultra HD Blu-ray w liczbach. Zapraszamy do lektury.

Więcej…

 
Archival Disc Nowy standard zapisu danych
Aktualność
+ 17
+ 0
środa, 12 marca 2014

Wiele setek gigabajtów danych na dysku optycznym? Jak najbardziej! A wszystko dzięki współpracy dwóch światowych gigantów dziedziny elektroniki – Sony i Panasonic. Wynikiem wspólnych działań inżynierów firm jest nowy standard zapisu danych – Archival Disc.

 

Więcej…

 
Harman Kardon BDS 780
Aktualność
+ 17
+ 0
poniedziałek, 18 listopada 2013

BDS780 to kolejny zestaw z serii BDS 5.1 od amerykańskiego producenta sprzętu audio Harman Kardon. Podobnie jak w niższym modelu zespół kina składa się z kolumny centralnej, czterech satelit, subwoofera oraz wielofunkcyjnej jednostki głównej.

 

Więcej…

 


Strona 3 z 15