Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze CD SACD
NAD M50 - hiendowy cyfrowy odtwarzacz muzyczny.
Aktualność
+ 3
+ 0
poniedziałek, 14 maja 2012

M50 to kolejna odsłona nowych produktów serii Masters, które określa się mianem cyfrowych. Jest to forma nowatorskiego odtwarzacza strumieniowego z obsługą dysków twardych oraz wyjściem HDMI i napędem CD/DVD. M50 dekoduje formaty takie jak: FLAC, ALAC, MP3, WMA, AAC, Ogg oraz WAV PCM do 24 bitów. Odtwarzacz znakomicie paruje się z serwerem M52, do którego potrafi automatycznie zgrywać płyty CD oraz DVD.

Cena i specyfikacja NAD M50

 


 
Nagrywanie CD-Audio
Artykuł
+ 2
+ 0
wtorek, 31 stycznia 2012
Dziś praktycznie każdy może nagrać płytę kompaktową w formacie CD.
Więcej…

 
Odtwarzacze CD
Artykuł
+ 1
+ 0
wtorek, 31 stycznia 2012
Compact Disc - płyta kompaktowa - srebrzysty krążek o średnicy 12 cm (czasem 8 cm), i grubości 1.2 mm zrobił oszałamiającą karierę. Została zaprezentowana przez firmy Philips i Sony w roku 1981, na Japońskich Targach Muzycznych jako następca starzejącej się płyty winylowej.
Więcej…

 
Hi-Fi - historia w pigułce
Artykuł
+ 1
+ 0
piątek, 27 stycznia 2012
Człowiek zawsze chciał uwiecznić swoje działania, wrażenia, przeżycia. Stąd już rysunki naskalne sprzed tysięcy lat, pomniki bohaterów wykute w kamieniu, wspaniałe obrazy namalowane na murach świątyń, na desce czy płótnie.
Więcej…

 
SACD Audio
Artykuł
+ 2
+ 0
czwartek, 26 stycznia 2012
Wysokojakościowy format dźwięku cyfrowego nazywa się Digital Audio Disc (DAD) a zapisu dokonuje się na płycie DVD-Audio
Więcej…

 
5 gwiazdek What Hi-Fi dla Marantz CD6004
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 18 października 2011
What Hi-Fi wzięło na warsztat nowe produkty od Kena Ishiwaty i zachwyciło się nimi. Redakcja uznała, że seria 6004 to pod każdym względem znaczący postęp w stosunku do modeli 6003. PM6004 wyróżnia się znakomitą skalą dźwięku, precyzją brzmienia i świetną dynamiką oraz doskonałą przejrzystością, a więc i rozdzielczością generowanego dźwięku. CD6004 generuje rewelacyjnie otwarty i przestrzenny dźwięk z dobrym poziomem detali. W obu przypadkach Redakcja nie odnalazła ani jednego argumentu na nie w przypadku obu urządzeń. Rewelacyjny sprzęt czy PR?

 


Strona 8 z 11