Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze CD SACD
Test Harman/Kardon BDP 10, HD 980
Test
+ 1
+ 1
sobota, 27 lutego 2010
Odsłuchiwany sprzęt:
Blu-ray / DVD Harman/Kardon BDP 10
CD Harman/Kardon HD 980
Marantz SA7003
Vincent CD-S6
gramofonu Pro-Ject RPM 5.1.
Kolumn:
Dali Ikon 7
Cabasse Majorca MC40.
oraz CD i winylu Closer to music (utwór Stars) i utworu Chrisa Jonesa – No Sanctuary here (obie Stockfish
Więcej…

 
Pancerny odtwarzacz CD - Pro-Ject CD BOX SE
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 12 lutego 2010
Ceniony producent gramofonów Pro-Ject wprowadził do asortymentu wysokiej jakości źródło dźwięku, które opiera się na wyspecjalizowanym odtwarzaczu CD dostarczanym przez austriackie Steam Unlimited. Odtwarzacz zamknięto w masywnej, wręcz pancernej obudowie opartej na konstrukcji subchasis, co pozwala na rewelacyjne wygłuszenie i redukcję wibracji. Dźwięk przetwarza zaawansowany system digital-audio PCM1796 od Burr-Browna. Produkcja CD BOX SE odbywa się w Europie.

 
Nowa wersja systemu muzycznego - Arcam Solo Neo
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 25 stycznia 2010
Korzystając z targów CES 2010 Arcam ogłosił wypuszczenie na rynek nowego produktu. Solo Neo to kombajn multimedialny, który posiada wyjście ethernet oraz moduł Wi-Fi wraz z anteną, które pozwalający na komunikację z innymi urządzeniami WiFi oraz routerem internetowym. Tym samym dostajemy możliwość korzystania z nieprzebranych zasobów internetowych stacji radiowych. Solo Neo obsługuje wszystkie popularne cyfrowe formaty muzyczne czyli mp3, flac, wav, aac. Na wyposażeniu systemu Arcama znajdziemy pięc wejść line-in i jedno wyjście nagrywające oraz odtwarzacz płyt CD/CD-R/CD-RW. Z ciekawostek warto wymienić opcję Zone 2, która pozwala niezależnie obsłużyć dwa wzmacniacze. Za przetwarzanie dźwięku odpowiada 24-bitowy procesor Wolfson.

 
Zapraszamy na odsłuchy w Białymstoku dn. 29.09.200...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 28 września 2009
Zapraszamy wszystkich dnia 29 września 2009r. na odsłuchy w Salonie RMS.pl, ul. Handlowa 7, Białystok.
Tym razem przygotowaliśmy poniższy zestaw:
Elektronika:
- Odtwarzacz CD Xindak MUSE 2.0 DELUXE
- Przedwzmacniacz Xindak XA-3250
- Końcówka mocy Xindak XA-8550
Kolumny: - Paradigm Studio 100 v.5
Interkonekty: - XLO ULTRA
Kabel głośnikowy: - XLO U12SG-8
Więcej informacji na naszym forum: Forum.RMS.pl

Prosimy o potwierdzenie przybycia mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, šeby go zobaczyć. w tytule wpisując Odsłuchy wrzesień 2009.

 
Nagroda EISA 2009/2010 dla odtwarzacza SACD Marantz ...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 14 września 2009
Nowoczesne odtwarzacze audio stają przed wieloma wyzwaniami, a SA8003 Marantza spełnia wszystkie najważniejsze. Odtwarza płyty CD i dwukanałowe SACD, także pliki MP3, AAC i WMA dostarczone poprzez nowoczesny port USB, który może bezpośrednio kontrolować iPoda. Bazując na doskonałym SA7003, SA8003 korzysta też z pracy i tuningu Kena Ishiwaty, który podniósł jakość brzmienia do audiofilskich standardów.

 
Perfekcyjnie dobrany zestaw stereo Marantz KI Pearl ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
wtorek, 19 maja 2009
Na trzydziestolecie współpracy Ken Ishwita z Marantzem przygotowano prawdziwą niespodziankę. Nie często zdarza się bowiem, żeby doskonały napęd Super Audio CD oraz zintegrowany wzmacniacz pasowały do siebie tak idealnie. Nowe urządzenia KI Pearl to dzieła w samej istocie ekskluzywne już choćby dzięki temu, że powstanie ich zaledwie 500! Dokładnie, tylko pierwszych pięciuset miłośników muzyki będzie miało szansę wejść w posiadanie tych niezwykłych urządzeń. Wzmacniacz zintegrowany KI Pearl może poszczycić się mocą 90 watów na każdy z kanałów przy 8 Ohmach lub mocą 140 watów przy 4 Ohmach. Oznacza to, że poradzi on sobie bez trudu nawet z najbardziej wymagającymi kolumnami głośnikowymi. Dwustopniowa konstrukcja obwodów wewnętrznych gwarantuje przy tym niezwykle wysoki stosunek sygnału do szumu.

 


Strona 11 z 11