Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze strumieniowe
Dune HD Solo 4K
Aktualność
+ 4
+ 0
poniedziałek, 08 lutego 2016

Do sprzedaży trafił nowy odtwarzacz sieciowy HDD, Dune HD Solo 4K. Urządzenie otwiera linię nowych produktów, pracujących w rozdzielczościach Ultra HD 4K. Wielofunkcyjny odtwarzacz oparty jest na wydajnym procesorze Sigma Designs SMP8758 dual-core, czterokrotnie szybszym od używanego w starszych modelach.

Więcej…

 
Chcesz muzyki w hi-res? Szukaj tego znaku
Aktualność
+ 2
+ 0
czwartek, 19 listopada 2015

Chociaż gęsta muzyka w plikach zadomowiła się w świecie audiofilów już na dobre, a co bardziej innowacyjni fani nowoczesnych technologii wymieniają pliki na bezstratny streaming, dopiero w ostatnich dniach udało się ustalić wspólny, jednolity symbol dla sygnału audio o jakości wyższej niż płyta CD.

Więcej…

 
Cocktail Audio X40 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 34
+ 0
wtorek, 17 lutego 2015

Jako nieliczni do tej pory mieliśmy możliwość przetestowania najnowszego produktu firmy Cocktail Audio, modelu X40. Produkt ten jeszcze przed swoją oficjalną premierą cieszył się sporą ilością zapytań, a jego specyfikacja i multifunkcjonalność sprawiają, że może się on przydać niejednemu z nas. Jak zatem działa, co sobą wnosi, jak gra i jakie są jego najważniejsze wady i zalety? Zapraszamy do zapoznania się z testem redakcji RMS.pl.

Więcej…

 
Cambridge Audio Azur 851N - CES 2015
Aktualność
+ 20
+ 0
środa, 07 stycznia 2015

Odtwarzacz sieciowy 851N to w chwili obecnej najwyższy model serii Cambridge Audio 851. To prawdziwy kombajn muzyki cyfrowej. Nowe wzornictwo, obsługa plików audio wysokiej rozdzielczości, skalowanie wszystkich źródeł do jakości 24-bit/384kHz, AirPlay, streaming UPnP to tylko niektóre spośród jego funkcji.

Więcej…

 
Advance Acoustic X-UNI
Aktualność
+ 16
+ 1
środa, 30 kwietnia 2014

Francuski Advance Acoustic nie przestaje wprowadzać na europejski rynek kolejnych nowości ze swojej oferty. Tym razem marka prezentuje pierwszy w swojej historii odtwarzacz multimedialny, który jest absolutnie unikalnym połączeniem odtwarzacza strumieniowego, tunera FM/DB oraz odtwarzacza CD.

 

Więcej…

 
Monitor Audio Airstream A100
Aktualność
+ 15
+ 0
wtorek, 28 stycznia 2014

Jedną z ciekawszych pozycji na tegorocznych targach CES był AirStream A100 od Monitor Audio. Producent specjalizujący się głównie w produkcji głośników i kolumn głośnikowych stworzył urządzenie będące odtwarzaczem strumieniowym z wbudowanym wzmacniaczem pracującym w klasie A/B.

 

Więcej…

 


Strona 2 z 12