Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze strumieniowe
Cocktail Audio X40 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 34
+ 0
wtorek, 17 lutego 2015

Jako nieliczni do tej pory mieliśmy możliwość przetestowania najnowszego produktu firmy Cocktail Audio, modelu X40. Produkt ten jeszcze przed swoją oficjalną premierą cieszył się sporą ilością zapytań, a jego specyfikacja i multifunkcjonalność sprawiają, że może się on przydać niejednemu z nas. Jak zatem działa, co sobą wnosi, jak gra i jakie są jego najważniejsze wady i zalety? Zapraszamy do zapoznania się z testem redakcji RMS.pl.

Więcej…

 
Cambridge Audio Azur 851N - CES 2015
Aktualność
+ 20
+ 0
środa, 07 stycznia 2015

Odtwarzacz sieciowy 851N to w chwili obecnej najwyższy model serii Cambridge Audio 851. To prawdziwy kombajn muzyki cyfrowej. Nowe wzornictwo, obsługa plików audio wysokiej rozdzielczości, skalowanie wszystkich źródeł do jakości 24-bit/384kHz, AirPlay, streaming UPnP to tylko niektóre spośród jego funkcji.

Więcej…

 
Advance Acoustic X-UNI
Aktualność
+ 16
+ 1
środa, 30 kwietnia 2014

Francuski Advance Acoustic nie przestaje wprowadzać na europejski rynek kolejnych nowości ze swojej oferty. Tym razem marka prezentuje pierwszy w swojej historii odtwarzacz multimedialny, który jest absolutnie unikalnym połączeniem odtwarzacza strumieniowego, tunera FM/DB oraz odtwarzacza CD.

 

Więcej…

 
Monitor Audio Airstream A100
Aktualność
+ 15
+ 0
wtorek, 28 stycznia 2014

Jedną z ciekawszych pozycji na tegorocznych targach CES był AirStream A100 od Monitor Audio. Producent specjalizujący się głównie w produkcji głośników i kolumn głośnikowych stworzył urządzenie będące odtwarzaczem strumieniowym z wbudowanym wzmacniaczem pracującym w klasie A/B.

 

Więcej…

 
Cambridge Audio Minx Xi
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 18
+ 0
piątek, 04 października 2013

Cambridge Audio przygotował konkurencję dla zintegrowanych produktów Denona i Marantza. Minx Xi to znakomicie wyglądająca hybryda wzmacniacza stereo, odtwarzacza strumieniowego i przetwornika DAC.

 

Więcej…

 
Primare NP30
Aktualność
+ 21
+ 0
piątek, 20 września 2013

Skandynawskie Primare uzupełnia swoją linię stereo xx30 o odtwarzacz strumieniowy klasy hi-fi premium z dostępem do usługi nieco mniej audiofilskiej Spotify.

 

Więcej…

 


Strona 2 z 12