JBL Synchros S400BT
 


Słuchawki S400BT to nowy członek sporej już serii Synchros amerykańskiego producenta sprzętu audio – JBL. Tym razem jest to model bezprzewodowy, wykorzystujący łączność Bluetooth w wersji 3.0 wraz ze wsparciem apt-X i pozwalający cieszyć się muzyką nawet przez 15godzin.  


Z zewnątrz słuchawki prezentują się bardzo dobrze. Ich konstrukcja to typ „3D”, oparty o dwie pary zawiasów pozwalających złożyć muszle do środka, a także ułożyć je w osi pionowej. Dzięki temu możliwe jest łatwe i wygodne ich przechowywanie i przenoszenie w etui dorzucanym do zestawu przez producenta. Wpłynie to pozytywnie także na lepsze dopasowanie do głowy użytkownika.
W kapsułach zamknięto dynamiczne przetworniki wykorzystujące autorską technologię PureBass, co jak deklaruje producent, zapewni nieskrępowaną moc i przejrzystość niskich częstotliwości, jak również czystość i detaliczność całego pasma rozciągającego się od 10 do 22.000Hz. Skuteczność słuchawek ustalono na poziom 115dB.
Inżynierowie JBL'a włożyli dużo zapału i pomysłowości także w ergonomię i wygodę użytkowania. Boczne, płaskie powierzchnie muszli to w rzeczywistości panele dotykowe. Dotykając palcem lewy panel intuicyjnie możemy sterować natężeniem dźwięku, wybrać utwór i obsłużyć rozmowę telefoniczną. Natomiast prawa strona pracuje jako czujnik NFC. Po dotknięciu panelu, S400 automatycznie łącza się z urządzeniem NFC. Dodatkowo zainstalowano system podświetlenia LED, który podkreśli ruchy palca. Jak widać JBL, stawia na wzbudzanie podziwu i przyciąganie uwagi przez posiadaczy tego modelu Synchro'ów.
JBL Sychros S400BT dostępne będą na wiosnę w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej ze srebrnym wykończeniem oraz białym z nieniebieskimi akcentami. Cena słuchawek wyniesie ok. 1000PLN.
Cena i specyfikacja JBL Synchros S400BT


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony