Pro-Ject Juke Box E
 

Nowy gramofon Pro-Jecta to urządzenie all-in-one, które jest gotowe do użytku od razu po wyjęciu z pudełka. Wkładka gramofonowa, przedwzmacniacz, końcówka mocy, wbudowany Bluetooth – wystarczy włożyć płytę winylową i podłączyć parę kolumn głośnikowych.

Pro-Ject Juke Box E

Juke Box E napędzany jest paskiem silikonowym przez niskowibracyjny silnik synchroniczny. Na tylnej części obudowy znajduje się wyjście liniowe 2xRCA, wyjście 2xRCA Phono, wejście 2xRCA oraz terminale głośnikowe. Gramofon wyposażony jest również w odbiornik Bluetooth.

Na froncie znajduje się 32-krokowy potencjometr cyfrowy. Ustawiony przez niego poziom głośności (a także aktualnie wykorzystywane wejścia) można podejrzeć na wysokokontrastowym wyświetlaczu wkomponowanym w plintę.

Pro-Ject Juke Box E

Gramofon jest fabrycznie przystosowany do natychmiastowego użycia po wyjęciu z pudełka. W zestawie z Juke Box E otrzymujemy bowiem zamontowaną już na 8,5 calowym ramieniu wkładkę gramofonową Ortofon OM5e. Dodatkowo do zestawu dołączona jest pokrywa przeciwkurzowa, a także pilot zdalnego sterowania.

Gramofony

Juke Box E nabyć można w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czerwonej, wszystkie wykończone na wysoki połysk.

Pro-Ject Juke Box E

 Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - GramofonDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony